999 rezultate për

deklaron

Njihej si kritik, Andi Bushati e deklaron hapur: Jam dakord me Edi Ramën Analisti Andi Bushati njihet si kritik i kryeministrit Edi Rama, por sot në “Open” tha se për disa gjëra është dakord me
Sportisti shqiptar tha se nuk janë ndarë, por çfarë deklaron modelja publikisht (FOTO LAJM) Modelja Heidi Lushtaku dhe boksieri Robin Krasniqi dukeshin “çifti” perfekt derisa njoftuan ndarjen e tyre në fillim të
"Teresa" deklaron papritur shkëputjen nga televizioni, për këtë arsye (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e telenovelave meksikane Angelique Boyer ka bërë një deklaratë të papritur. Aktorja 32-vjeçare të c
OFL ultimatum 4 të dënuarve për drogë: Deklaroni burimet e pasurisë! Operacioni Forca e Ligjit u ndal sot në Korçë, duke u kërkuar burimin e pasurisë 4 të dënuarve për të njëjtën vepër pena
I shpëton qeni nga duart, plas sherri në lokalin në Farkë midis pronarit dhe zonjës së qenit Klientët e një lokali që gjendet pranë Liqenit të Farkës përfunduan në polici, për të dëshmuar për një sherr masiv. Atje
E urdhëroi Rama të deklaronte se ishte me COVID-19? Brataj: A donit të vdisja? Pavarësisht shifrave të larta të infektimeve, shqiptarët ende janë të pabindur rreth COVID-19. Drejtori i Urgjencës K
ZYRTARE/ Zbulohet data e ndeshjes së rradhës së Khabib Tashmë është zyrtare. Pas shumë muajsh pritje të gjithë fansat e UFC do të kenë mundësi të ndjekin në ring magjitë që of
Denoncimi i fortë i Sazan Gurit: Nëse deklaron se vdiq nga COVID-19, funerali falas! "Kompania funerale i kishte propozuar funeral falas në këmbim të 1 milion e 200 mijë lekëve pagese..." Sazan Guri tho
Paradoksi në Shqipëri: MSH deklaron bizneset që mbetet të mbyllura, por janë të hapura Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha sonte se, heqja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore nuk do të thotë se g
Agnelli në të njëjtin pozicion më Zhang, ja çfarë deklaron numri një i Juventusit Presidenti i Juventusit, Andrea Angelli flet për të tashmen dhe të ardhmen e futbollit. Në një deklaratë të dhënë për “B
SHBA, qeni deklaron veten të humbur në rajonin e policisë (VIDEO) Një qen në Teksas eci rreth 1.5 kilometra larg shtëpisë në mes të natës dhe përfundoi në Departamentin e Policisë. Po
"Nuk jam më pjesë e strukturave të Kukësit", Gjici deklaron tërheqjen: Bashkia nuk ka shpenzuar asnjë lek për klubin Safet Gjici, ka befasuar me vendimin e fundit, teksa ka deklaruar se është tërhequr nga strukturat drejtuese të Kukësit,
Është pranë zyrtarizimit te Barcelona, çfarë deklaronte për Messin në vitin 2019 trajneri spanjoll Quique Setien pritet të jetë trajneri i ri i skuadrës së Barcelonës. Çështja e shkarkimit të Ernesto Valverde tashmë
E deklaron publikisht! Deputeti socialist do të japë 100 milionë lekë për tërmetin Tërmetet në Shqiperi kanë shkaktuar dëme të medha materiale në njerëz, dhe demë të mëdha matëriale në banesa në Durrës,
MISTERI/ Nga i gjeti gruaja e prokurorit Ndoja 196 mijë m2 tokë në Durrës Shtohen dyshimet rreth rolit të prokurorit Arian Ndoja në luftën për pronat në Durrës, produkt i së cilës duket se ishte
Mos e beso po deshe: Veliaj deklaron 10 herë më pak shpenzime fushate se Safet Gjici Zgjedhjet e këtij 30 qershori u paraprinë nga fushata të shumta elektorale nga ana e maxhorancës. Të gjithë kandidatë
Gjobë e re nëse nuk deklaron llogaritë bankare te Tatimet Një ndryshim ligjor që ka hyrë në fuqi së fundmi u kërkon bizneseve të deklarojnë në zyrat rajonale tatimore të gjitha l
Është e vështirë të jesh miliardere dhe këtë e deklaron vetë Kylie Jennner (FOTO LAJM) “Kush thotë që lekët s’të zgjidhin hallet, s’ka mjaftueshëm lekë”, tha Ariana Grande dhe për një moment e morëm për të m
Jeneva deklaron se është e pafajshme, u iken pyetjeve të gazetarëve Prokurorja Speciale Katica Janeva tha se që nga emërimi i saj në kryet prokurorisë ka qenë cak i sulmeve, por se ka pran
Aktori i famshëm i serialeve Turke deklaron se është shqiptar (FOTO LAJM ) Aktori turk i serialit "Një pjesë e imja" që mbajti mbërthyer pak kohë më parë gjithë publikun shqiptar para ekranit, Se