999 rezultate për

deklarimeve

Mbytet në lumin Buna një 57 vjeçar Një banor i fshatit Shtoj i Ri ka humbur jetën pasditen e sotme. Policia bën me dije se sipas deklarimeve të familjar
Ngjarje shokuese në Tiranë, gruaja hidhet nga kati i 3 i pallatit dhe humb jetën Një grua i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike këtë mbrëmje në Tiranë duke u hedhur nga lartësia në pallatin ku banon
VMRO-DPMNE reagon ndaj deklarimeve për legalizimin e martesave gay VMRO-DPMNE ka reaguar sot ndaj deputetit më të vjetër në Kuvendin e Maqedonisë, nga radhët e BDI-së, Branko Manojlovski,
Plas "kallashi" në Fushë-Krujë, qëllohet me armë 50-vjeçari Një 50-vjeçar me incialet B.D ishte ecuri me makina në Fushë-Krujë, ndërkohë që persona ende të panjohur kanë qëlluar m
Ja se çfarë tha 20 vjeçarja që filmoi Shukri Xhelilin Në orët e para të ditës, Prokuroria e Dibrës ka marrë në pyetje 20 vjeçaren e cila filmoi dhe më pas denoncoi publikisht
Skadon afati i deklarimeve, nga nesër burg kush ndërton pa leje Sot skadon afati i deklarimeve të ndërtimeve pa leje. Të gjithë personat të cilët kanë ndërtuar shtëpi pa leje, apo kanë
Koncesionet e naftës, si do bëhet mbikëqyrja Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, gjatë një takimi me kompanitë që operojnë në kërkimprodhim hidroka
Drejtoria e Tatimeve: Faqja e deklarimeve s’funksionon Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njofton gjithë taksapaguesit se faqja e deklarimeve nuk funksionon. Shkak është bërë