999 rezultate për

deklarim

Rënditja: Deklarimi i pasurisë për vitin 2019, LVV partia më e pasur në Kosovë (FOTO LAJM) Instituti Demokratik i Kosovës ka publikuar të dhënat sa i përket raporteve financiare të subjekteve politike. Lëviz
​Osmani bën deklaratën e fortë: Vuçiç po kërcënon me luftë të dhunshme Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani, ka reaguar pas deklarimeve të presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç
Artan Hoxha përfundon në Prokurori: Kur ia nxjerr lepurin nga ferra, shteti e kap me qerre! Gazetari Artan Hoxha ka përfunduar në Prokurori, ku sipas tij ka zbuluar ngjarje të rëndësishme kriminale në vend. Më
OFL i çon formularin për deklarimin e pasurisë ish-kryetarit të PS-së, për çfarë akuzohet Ish-kryetari i PS-së, i dënuar për vrasje, si pjesëtar i bandës së Cërrikut, Llazar Bicja, ndonëse person në kërkim, ësh
Kërkohet përjashtimi i numrit 2 të Policisë së Shtetit, PD: Fshehu të kaluarën nga formulari i vetëdeklarimit Partia Demokratike ka kërkuar përjashtimin e numrit 2 të Policisë së Shtetit, Gjovalin Loka, i cili ka fshehur të kaluar
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën ultimatumin e deklarimit të pasurisë Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 4 personave, banues në Tiranë,
Drafti për amnistinë: Si do të deklarohen paratë, shtëpitë dhe makinat Ministria e Financave ka përfunduar draftin për amnistinë fiskale të njoftuar disa javë më parë nga kryeministri Rama, e
Kurti ashtu si edhe herë të tjera i quan "ping-pong" deklarimet e kundërshtarëve Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, gjatë vizitës së tij në Autoritetin e Aviacionit Civil të Kosovës, ka fol
Të ardhura personale mbi 2 milionë lekë? Deri në këtë afat kur duhet të bëni deklarimin Fundi i prillit është afati i fundit zyrtar për të gjithë individët, të cilët bëjnë deklarimin online të të ardhurave të
Thaçi paralajmëron qeverinë e re, kundërshtohet nga VV-ja (VIDEO) Presidenti Hashim Thaçi nuk do ta presë më liderin e Lëvizjez Vetëvendosje, Albin Kurtin, për propozimin e mandatarit.
''Vetëdeklaro lëvizjen'', njoftim i rëndësishëm për këdo që i duhet të qarkullojë me makinë Ashtu sikundër është njoftuar edhe më herët, masat e marra për parandalimin e koronavirusit detzrojnë gjithësecilin të q
OFL vazhdon misionin, marrin letrën dy "të fortit" e Beratit Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar sot formularin e deklarimit të pasurisë dy personave nga Berati. M.H. dhe S.P.
OFL i dërgoi formularë për deklarimin e pasurisë, flet avokati i Ervis Martinajt Ervis Martinaj, ishte një ndër subjekët që OFL sot dërguar formularin për deklarimin e pasurisë. Pas këtij veprimi,
OFL sërish në aksion: Është radha e Shullazit e Cukalit të japin llogari për pasurinë Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kë
I bashkohen listës së zezë së OFL-së, kush janë dy të dënuarit në Koplik dhe Durrës Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët për të provuar pasurinë dy personave, të cilët rezultojnë të dënuar n
A e dini se sa para mund të kaloni në kufirin shqiptar pa i deklaruar? Muajt e fundit, Policia Kufitare ka publikuar disa raste të përsëritura të sekuestrimit të parave në kufirin shqiptar pë
Malaj: Mund të mërzitet pak Taulanti dhe Lali Eri, por unë ju qëndroj të gjitha deklarimeve Gjatë seancës në komisionin e Ekonomisë për shkarkimin e Arben Malajt janë krijuar debate mes këtij të fundit dhe Arben
Hetoi çështje "të nxehta", KPK shkarkon nga detyra kandidatin për SPAK Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkaruar nga datyra Prokurorin Ndini Tavani pasi një raport i DSIK ka zbuluar parr
Akuzat e Ramës kundër prokurorit Arjan Ndoja, reagon KLP Akuzat e Ramës dhe Braçes kundër prokurorit Arjan Ndoja për vendimin ndaj ish-drejtorit të Kadastrës, reagon KLP. "Në
CV-ja skandaloze: Zbulohet deputeti që la nam me vetëdeklarimin (FOTO LAJM) CV-ja e një deputeti të ri të Kuvendit të Shqipërisë është bërë objekt gallatë në rrjetet sociale. Në pjesën e eksperien