999 rezultate për

deklarates

"Kam prova për t'i shkatërruar jetën", Roberti reagon pas deklaratës së Jessica Kadiut (FOTO LAJM) Robert Berisha vazhdon të mohojë lidhje me modelen e Instagram-it, Jessica Kadiun pavarësisht deklaratave të saj se kanë
Berisha i publikon "kartolinën" Ramës pas deklaratës së fortë Në një postim në Facebook, Sali Berisha ka publikuar një fotomontazh të intervistës së Ramës në emisionin Open, të cilën
"Do të zgjedhim kë të kurojmë!", Rama merr në mbrojtje Manastirliun pas deklaratës së fortë Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të PD të bëra pas deklaratës së Manastirliut në Kuvend. "PD të mos s
Renis Gjoka reagon pas deklaratës së Klosit: Tallen me ne (VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh mbrëmjen e djeshme se valët e muzikës arrijnë të përhapin koronavirusin. Kjo,
Mediat greke nuk gjejnë rehat, jehonë deklaratës së Ramës për marrëveshjen e detit Grekët nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga zgjerimi detar dhe këtë herë kanë përfituar nga deklarata e Kryeministrit shq
Messi thyen rekord në rrjetet sociale pas deklaratës se do largohej nga Barça, mbi 10 milionë postime Letra dërguar Barcelonës e Lionel Messit ka qenë tema kryesore dje në mbrëmje në mediat ndërkombëtare. Ylli argjentin
"Shqiptarët nuk vlejnë 5 lek", Zaev reagon pas deklaratës së bujshme Ditën e sotme kudo në portalet e Maqedonisë së Veriut qarkulloi një audio ku sipas tyre kryetari i LSDM , Zoran Zaev shp
"Ti kryeministër e unë president", Rama reagon pas deklaratës së fortë të Bashës Pas deklaratës së kryedemokratit Basha se Rama i ka ofruar pozicionin "kryeministër" dhe ai vetë të ishte "president" ka
"Do ishte dështim i besimit tonë", Pastori flet pas deklaratës së të mbijetuarës Pastori, Ylli Doçi ka reaguar pas së mbijetuarës së ngjarjes tragjike në Tiranë teksa thotë për mediat se nëse të vetëfl
Dëshmi historike nga momenti i shpalljes së Deklaratës Kushtetuese të 2 Korrikut Me rastin e 30-vjetorit të Deklaratës së 2 Korrikut, gazetari Nuhi Bytyçi ka ndarë momente të asaj kohe kur delegatët sh
Ali Ahmeti kujton 30 vjetorin e deklaratës kushtetutese Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, ka kujtuar sot përvjetorin e 30 të deklaratës kushtetuese të Kaçanikut. “30 vjetori i gur
Pas shtyrjes së deklaratës së Thaçit, shtyhet dhe mbledhja e Kryesisë së Kuvendit Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, e paralajmëruar për nesër në orën 11:00, është shtyrë për një ditë tjetër.
Arjan Çani reagon ashpër pas deklaratës së Veliut për nënën e të miturit: Skandaloze! Për reagimit të pazakontë të Drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliu, në lidhje me dhunën ndaj të miturit, ka reagua
"Skandal, ky është fundi i turpit", Nora Malaj me tone të forta kundër deklaratës së Veliut Deklarata e kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu për nënën e adoleshentit të dhunuar te Liqeni, ka sjellë reagime të
"Veliu të shkarkohet", Paloka reagon pas deklaratës së kreut të Policisë së Shtetit Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një postimi në Facebook ka sulmuar ashpër deklaratën e kreut të Pol
"Ti e ndot fjalën grua", rrjeti shpërthen kundër Spiropalit pas deklaratës për artistët Elisa Spiropali bëri ditën e djeshme një deklaratë ku foli ashpër për artistët dhe ata që mbrojnë Teatrin. “Teatri Ko
"Injorante, u bëre ti", Albërie Hadërgjonaj i kthehet ashpër Spiropalit pas deklaratës për artistët Spiropali në fjalën e saj ne Kuvend tha se Teatri Kombëtar i ri do të ngrihet më i bukur se kurrë teksa u shpreh se në v
"Na pret dimri më i errët", Trump shkarkon shkencëtarin e njohur pas deklaratës Shkencëtari Rick Bright i cili deklaroi se Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të përballen me dimrin më të errët të k
Tha se është Kylie Jenner shqiptare? Çfarë fshihet pas deklaratës së bujshme të Luanës (VIDEO) Kur Eric Tabach publikoi në YouTube një bisedë me Luana Vjollcën në Instagram, të gjithë e morëm si të mirëqenë faktin s
Balotelli reagon ndaj deklaratës së Chiellinit: Nuk je sjellë si burrë i vërtetë "Mario Balotelli është një njeri negativ, që nuk ka respekt për grupin. Në një ndeshje të Kupës së Konfederatave në 2013