999 rezultate për

deklaraten

Rivaldo trondit me deklaratën: Guardiola mund të kthehet këtë verë në Spanjë Ish-lojtari i Barcelonës, braziliani Rivaldo, ka dhënë një intervistë për "Betfair", ku ai është ambasador, duke u shpre
Dafina Zeqiri bën deklaratën e papritur, e ka për Noizyn apo për Dhurata Dorën? ( FOTO LAJM) Ditë më pare u shkruajt gjatë në media se miqësia midis dy këngëtarëvë të njohur Dafina Zeqiri dhe Noizyt kishte marrë f
Karriera e Iker Casillas në rrezik, kardiologu jep deklaratën e dhimbshme Ish-portieri i Real Madridit, i cili aktualisht luan me Porton, Iker Casillas, duhet të tërhiqet nga futbolli pas atakut
Spitali plan i përgatitur? Bosi shqiptar i mafias në burgjet greke bën deklaratën e bujshme Ditën e djeshme i cilësuari si kreu i "Mafies së urgjeve" në Greqi, Kledian Lekocaj u shtrua në spital pas disa komplika
"Pse janë fokusuar tek Çalët e Elbasanit": Berisha bën deklaratën e bujshme për grabitjen Policia ka ndaluar katër persona me akuzën se kanë ndihmuar ose kanë dijeni për grabitjen e bujshme të Rinasit, por ish
Kurrë s'ka për t'i ngrënë ajo lekët e mia! Burri vjen t'i kërkojë falje gruas, por bën deklaratën e fortë "Ajo kurrë nuk ka për t'i ngrënë lekët e mia". Kjo ishte deklarata e fortë e një bashkëshorti ndaj gruas dhe katër f
"Paratë e grabitjes së shekullit në Rinas u gjetën" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një reagim ne Facebook-un e tij ka ironizuar deklaratën e ministrit të Brendshëm
Vendi po shkon drejt përplasjes civile! Gazetari bën deklaratën e fortë I ftuar në Opinion, ku u diskutua mbi situatën politike në vend dhe atë çfarë pritet të ndodhë pasm protestës së tretë t
Mourinho "godet" në deklaratën e tij: Nuk habitem që këto skuadra të s’kualifikohen Jose Mourinho u vu në qendër të vëmendjes kur tha se Juventus ka të gjitha shanset për të ërë përmbysjen e madhe ndaj At
"Dhëndri" i Ramës trondit një shtet të tërë me deklaratën e tij (FOTO LAJM) Përplasja po bëhet gjithnjë edhe më e fortë mes ish-anëtarëve dhe anëtarëve aktualë të Vetëvendosjes. Përmes një dek
Unë do të ul Ramën dhe Bashën në tavolinë: Rudina Hajdari bën deklaratën e guximshme Sa i përket të ardhmes së opozitës së re, e ftuar mbrëmë në “Open” Rudina Hajdari tha se nuk ka aspak për qëllim që të v
Limaj bën deklaratën e fortë: Politikanë të lartë kanë sfiduar Kushtetutën Kreu i NISMA-s Fatmir Limaj, ka thënë se sot bëhen 11 vite që kur Kosova miratoi aktin më të lartë juridik të vendit, Ku
8 vjet nga vrasja e Enver Zymberit, Selimi bën deklaratën e fortë për drejtuesit e Kosovës Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka kujtuar policin Enver Zymberi i cili u vra në vitin 2011. Selimi k
“Kardashianët janë përlyer me gjakun e mijëra të rinjve”, aktorja trondit me deklaratën Aktorja e "The Good Place", Jameela 33 vjeç ka reaguar ashpër ndaj familjes së famshme së Kardashianëve. Më një posti
“Film vetëm për lekë”, Ervini sqaron deklaratën për filmin e Ermalit Ermal Mamaqi i ftuar sot në "Wake up" u pyet nga moderatorët mbi deklaratën e Ervin Bejlerit i cili e ka cilësuar "2 gis
Përgjime nga Vangjush Dako te Rama, demokrati bën deklaratën e fortë Çlirim Gjata, Sekretari për Çështjet Ligjore në PD ka folur në AbcNeës për dosjen 339 dhe 184, ku sipas të cilit ka përg
Duan të më vrasin! Portieri i Real-it bën deklaratën e fortë Thibaut Courtois nuk është në ditët më të mira të tij tek Real-i pas ardhjes së Zinedine Zidane, i cili veprimin e parë
Ndarja me Vis Bajraktarin, Lori Hoxha bën deklaratën e fortë (FOTO LAJM) Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë. Por kj
Fajin e kanë myslimanët, e pëson keq senatori që tronditi botën me deklaratën e tij (VIDEO) Senatori Frasser Annine bëri bujë për keq gjatë ditës së djeshme ku tha se fajin për masakrën ndaj myslimanëve në Zeland
Deputeti i VMRO-DPMNE habit me deklaratën tij për Prokurorinë Speciale Nëse kirjohet sistem i cili do të vlejë si garanci për të drejtat e njeriut dhe sundimin e së drejtës, unë do të mendoja