999 rezultate për

deklarate

Rama bën deklaratën e fortë: Basha është lidhur me zinxhirët e Monikës, për llogari të Ilirit dhe Saliut Kryeministri Edi Rama deklaroi gjatë konferencës më gazetarët se Lulzim Basha është lidhur me zinxhirët e Monika Kryema
Sali Berisha bën deklaratën e fortë për Bashën prag zgjedhjeve "Jo nuk ka ka konkurencë mes meje dhe Bashës, unë nuk kam mundësi që të marrë më shumë vota se Basha..." Ish-kryemin
"Ndan çifte", Xheisara reagon ashpër pas deklaratës së Xhensila Peres (FOTO LAJM) Xhensila Pere ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “EXPULS” në Rtv Ora, ku ju ka dhënë përgjigje mjaft pyetjeve që lid
Ina Kollçaku bën deklaratën e fortë: 100 qytetarë kanë në pronësi gjysmën e Tiranës Ina Kollçaku drejton një zyrë imobiliare dhe thotë se shumë individë blejnë prona me emra të tjerë. Diskutimi i sotëm
Berisha bën deklaratën e fortë: Shqipëria, vendi me më shumë vdekje e infeksione në botë Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në Ora News, ka hedhur disa akuza lidhur me situatën e pandëmisë ne Shqipëri dhe m
Paloka bën deklaratën e fortë: E kam me video Çelën e Durrësit Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka bërë deklaratën e fortë se ka prova dhe video kundër përfaqësuesve të mazhorancës dhe
Tjetër deklaratë e fortë e Markut: Unë luftoj për të vdekur Florian Marku vazhdon t’i ngucë kundërshtarët e tij përmes rrjeteve sociale. Boksieri shqiptar javën e kaluar arriti
Shqipëri e madhe? Ambasadori amerikan reagon lidhur me deklaratën e Kurtit Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka folur në T7 lidhur me deklaratat e Albin Kurtit dhe Ramush Haradinajt p
Ka rënë në dashuri me Andin? Jasmin bën publikisht deklaratën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme kanë plasur çokollatat në emisionin “Për’puthen”. Teksa në studio u komentuan puthjet e famshme që
Kush do të jetë fatlumja? Saimiri bën deklaratën e fortë: Jam i vendosur kë do zgjedh! Emisionit të dashurisë “Love Story” dalëngadalë po i vjen fundi. Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e këtij
Zidane vjen me një deklaratë të fortë për Mbappe e Haaland Zinedine Zidane është i radhës që ka folur për dyshen e momentit, Kylian Mbappe dhe Erling Haaland. Shumë analistë me
Albin Kurti bën deklaratën e fortë: Do votoja pro bashkimit kombëtar Kosovë-Shqipëri Albin Kurti: Do të votoja pro bashkimit kombëtar Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se në rast se do të
"Babai na tha të japim para për ta nxjerrë", QSUT hedh poshtë deklaratën e vajzave të së ndjerit QSUT ka reaguar pas akuzave të bëra nga vajzat e pacientit të ndjerë Rifat Lalo, të cilat pretendojnë se babai i tyre ës
Daçiç reagon për deklaratën e Kurtit: Nuk jam i befasuar! Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiç pas rezultatit në zgjedhjet e Kosovës, ka deklaruar se nuk është befasuar ng
Do të dalin çift? Elvisi bën deklaratën e papritur për Sindin në "Përputhen" (FOTO LAJM) E sheqerosur, kështu mund të cilësohet puntata e djeshme e “Për’puthen Prime”, ku duket se dita e të dashuruarve i ngroh
Kurti dhe Osmani bëjnë deklaratën e fitores: Jemi në shërbim të qytetarëve Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani dhe kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti kanë dalë në një ko
"E kam puthur!", Getinjo reagon pas deklaratës së modeles joshëse (FOTO LAJM) Modelja seksi, Klaudia Kalia, ka lënë të gjithë fansat pa fjalë me deklaratën që bëri në lidhje me reperin e njohur, Get
"Grushtin e shtetit nuk e bënë gylenistët": Rrëfehet dyshi i qeverisë turke Ministri i Brendshëm i Turqisë, Suleyman Soylu ka bërë një deklaratë të bujshme gjatë ditës së djeshme në media duke tro
OBSH bën deklaratën e fortë: Virusi mund të jetë krijuar në laborator Ekspertët nga Organizata Botërore e Shëndetësisë mbërritën në Institutin e Virologjisë në Wuhan si pjesë e hetimit për o
"Durrësit i kam një borxh", Rama sqaron deklaratën enigmatike Kryeministri Edi Rama gjatë konferecës së sotme për shtyp ka shpjeguar deklaratën se ndaj Durrësit ka një borxh ndaj do