999 rezultate për

deklaratave

"E ke mbushur policinë me barkderra", reagon Policia e Shtetit pas deklaratave në Kuvend "Ndaj i bëjmë thirrje kujtdo që aludon, akuzon apo përbalt punonjësit e Policisë dhe drejtuesit e saj që të ndalë këto s
Zgjerim në 12 milje detare, qeveria shqiptare reagon pas deklaratave të Greqisë Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, tha të mërkurën në një reagim të saj për Zërin e Amerikës, se z
Pas deklaratave të forta për Durrësin, Hygerta Sako rikthehet në qytetin e lindjes (FOTO LAJM) “Unë e kam braktisur, nuk shkoj në Durrës, sepse nuk gjej më asgjë nga ajo çfarë kam përjetuar dhe unë kam përjetuar fëm
Serbia reagon pas deklaratave të Vjosa Osmanit për spastrim etnik në Luginë të Preshevës Pas deklarimeve të kryetares së Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani rreth çështjes së shqiptarëve të Luginës së Preshevës
Mbrojtësi i Realit këshillon skuadrën: Duhet t’u kushtojmë rëndësi deklaratave të Mbappes Mbrojtësi spanjoll i Real Madridit, Nacho Fernandez, e ka paralajmëruar klubin madrilen se duhet t’u kushtojë rëndësi de
Pas deklaratave mohuese, Irani pranon se goditi me raketë avionin ukrainas Irani ka pranuar se e ka qëlluar me raketë avionin ukrainas ku humbën jetën 176 viktima, por ka theksuar se ka qenë një
"Një vend djallëzor në mes të Evropës", Rama flet pas deklaratave të Iranit Kryeministri Edi Rama teksa ka marrë sot kryesimin e OSBE-së në Vjenë, ka përmendur ndër të tjera edhe konfliktin Iran-S
"Jeni futur në rrugë qorre", Kurti i përgjigjet deklaratave të Ramës Edhe pse Rama u gjykua shumë për vendimin e tij për të marrë Vuçiç në Tiranë sikur të ishin mik për kokë, Kurti sërish k
Albin Kurti i përgjigjet Vuçiç pas deklaratave për krushqinë Albin Kurti i është përgjigur edhe për deklaratën e krushqisë midis vajzës së presidentit Aleksandar Vuçiç dhe djalit të
"Po armatos militantët në Dibër", Policia reagon ndaj deklaratave të Gjunkshit: Janë shpifje Policia e Shtetit, ka reaguar pas deklaratave të ish-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi, se policia po armatos militant
Zaev: Gjermanët i frikësohen deklaratave të Ramës për bashkim me Kosovën Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, nga Brukseli ka folur për vendimin e BE-së për nisjen e negociatave me M
Haradinaj pyetet për 200 mijë eurot e Kadri Veselit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media, ka folur edhe për skandalin e fundi
Rama i përgjigjet deklaratave të Metës lidhur me Vettingun Ditën e sotme presidenti i vendit, Ilir Meta bëri disa deklarata lidhur me Reformën në Drejtësi. Sipas tij nuk mund t
Çamët reagojnë ndaj deklaratave skandaloze të Pavlopulos Presidenti i Turpit! Përsëritës në fyerjet dhe denigrimet ndaj popullatës çame, dikur të njohur si shqiptarët e Greqi
Ekstremistët grekë sulmojnë Laert Vasilin pas deklaratave për terroristin Katsifa (FOTO LAJM) Mediat pranë ekstremit të djathtë në Greqi kanë sulmuar sot aktorin Laert Vasili për deklaratat e tij kundër shovinizmit
Daçiç kërcënon Bosnjen nëse e njeh shtetin e Kosovës Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, ka reaguar pas deklaratave të Zhelko Komishiqit, anëtar kroat i Pr
LDK e çon në Gjykatë Kushtetuese Thaçin për shkak të deklaratave për ndryshimin e kufijve Lidhja Demokratike e Kosovës sot është deklaruar rreth zhvillimeve më të fundit në Kosovë. Pas mbledhjes së sotme të Kry
Haradinaj pas deklaratave të Delawies përsëri përmend luftën Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka ripërsëritur se ndarja e Kosovës është luftë dhe sipas tij deklarata e ambas
NYT shuplakë Trumpit pas deklaratave për Malin e Zi: Qeshu Putin Presidenti, qëllimisht shpërfillës ndaj obligimeve të vendit në kuadër të NATO’s, e mënjanon Malin e Zi si të parëndësis
Kërkohet dëbimi i Imamit pas deklaratave skandaloze për vdekjen e Haradinajt (FOTO LAJM) Deklarata në rrjetet sociale të Imamit të vetëshpallur nga Rahoveci, Bedri Bytyqi në lidhje me vdekjen e babait të Ramus