999 rezultate për

deklaratat

Rama ironizon opozitën me deklaratat e Halim Kosovës: Koalicion tragji-komik Kryeministri Rama gjatë fjalës së tij lidhur me shëndetësinë, nuk ka mundur t'i shpëtojë vesit të vjetër për të sulmuar
Nuk mund të ndodhte ndryshe, Ibra "pushton" Sanremon me deklaratat e bujshme Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic bëri debutimin e tij si një bashkë-prezantues në Festivalin e Muzikës Sanremo, du
Deklaratat e Ramës, mjeku Prifti: Urdhër i tij për të më arrestuar Mjeku i QSUT, Edvin Prifti për të cilin ditën e sotme u kërkua arrest me burg, ka reaguar pas deklaratave të kryeministr
Mustafa e "kryqëzoi" për shamitë e kuqe, kjo është përgjigjia e vetme që ka Kurti Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka vendosur mos japë asnjë përgjigje për vendosjen e shamive të kuqe në Prisht
Deklaratat për vaksinën, ministri gjerman kritikon Ursula Von der Layen Ministri gjerman i Financave, Olaf Scholz i është kundërpërgjigjur kryetares së Komisionit Europian, Ursula Von der Laye
Vëllai i Kastriotit bën deklaratat e forta: Italiania gënjen, fëmijët i ka rrëmbyer Kastriot Dema plagosi me thikë një ditë më parë partneren e tij italiane, Carlotta Dossenna. Arsyet e konfliktit mes kët
Deklaratat e forta të Shqipes, reagojnë Tea dhe Andi Përgjatë ditëve të fundit, ish-konkurrentja e "Përputhen", Shqipe Hysenaj është kapur keq me Andin dhe Tean. Ajo ka
Efektivi që vrau Klodian Rashën rrëzon deklaratat e Policisë, zbulohen dëshmitë Efektivi i policisë i cili qëlloi për vdekje ndaj Klodian Rashës është marrë dy herë në pyetje nga ana e hetuesv. Mësohe
Koeman nuk ia përton presidentit të Barçës: Deklaratat tuaja për Messin nuk na ndihmojnë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka kritikuar një deklaratë të fundit të bërë nga presidenti aktual i klubit, Carles
"Dy prej vajzave janë në lidhje", Shqipja plas deklaratat e forta për "Përputhen" (FOTO&VIDEO) Reality-shoë i ri në “Top Channel”, “Për’puthen” është kthyer në emisionin më të ndjekur e të komentuar të këtyre javëve
"Numri i të vdekurve është dyfish më i lartë", Najada Çomo i përgjigjet Bashës Në një deklaratë për mediat, shefja e Spitalit Infektiv Najada Çomo thotë i konsideron deklaratat e Bashës se numri real
PD reagon për deklaratat e Ramës në Vlorë: Mashtrues i dalë boje! Partia Demokratike ka reaguar ndaj akuzave të kryeministrit Rama nga Vlora. Gjatë një deklaratare, Gazment Bardhi aku
"Mos harxhoni lekët me maska", Rama sqaron deklaratat konfuzuese Kryeministri Edi Rama, është pyetur gjatë një konferencë për çështjet e bujqësisë, edhe për faktin se përse dikur ka dek
Rusia dënon deklaratat e Ramës për shkrirje të kufirit me Kosovën Ministria Ruse e Punëve të Jashtme reagoi kundër deklaratave të Kryeministrit Edi Rama, gjatë mbledhjes së përbashkët të
Sot kërcënon qytetarët me gjobë, deklaratat e Ramës ku i quante maskat të dëmshme (FOTO LAJM) "Mos harxhoni lekët me maska, nuk i shërbejnë njerëzve të shëndetshëm. OBSH ka thënë se maskat i duhen vetëm të sëmurëve
"Shqiptarët po bashkohen": Serbët provokohen nga deklaratat e Ramës Mediat serbe i kanë dhënë një hapësirë të gjerë deklaratave të kryeministrit Rama në lidhje me portin e Durrësit në mble
Deklaratat e forta të Kanye West, reagon Kim Kardashian (FOTO LAJM) Përgjatë këtyre ditëve, reperi i njohur Kanye West ka shokuar rrjetin me deklaratat e tij të vazhdueshme në Twitter. Kan
Thaçi mbërrin në Rinas, pritet të jap detaje nga deklaratat e tij në Hagë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka mbërritur në Aeroportin e Rinasit pas intervistimit prej katër ditësh nga Prokuror
Meta bëhet nostalgjik, tregon çfarë i vjen në mendje kur dëgjon deklaratat e Ramës Presidenti Ilir Meta gjatë një deklarate për media, është shorehur se kur dëgjon kryeministrin Edi Rama të flasë për ref
Deklaratat e Thaçit për Luginën e Preshevës, "e çojnë peshë" qeverinë e Serbisë Deklaratat e presidentit të Kosovës Hashim Thaçi se Lugina e Preshevës do t’i bashkohet Kosovës i kanë çmendur liderët s