999 rezultate për

deklarata

Kryemadhi: Si bashkëshorte nuk merrem me deklaratat e Ilir Metës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi reagoi për herë të parë pas deklaratave të forta të Presi
Rihapja e çështjes Hajdari, dy deklaratat e forta të Berishës ndaj Haklajve Rikthimi i Izet Haxhisë në Shqipëri dhe vendimi për rihapjen e çështjes Hajdari e ka tronditur klasën politike për shkak
“Nuk i ndrin ylli”, Olta Boka e zhgënjyer nga deklarata e Kejsi Tolës Olta Boka duket paksa “e zhgënjyer” nga deklarata e Kejsi Tolës pak kohë më parë në “Shiko Kush Luan”. Gjatë programi
"1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri", deklarata e fortë e Klevis Balliut "1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri, pse nuk i kapin këta? Por flasin sikur çfarë bënë me kapjen e grupit të fajdeve n
Deklarata e fortë: Dosja 184 ka përgjime ku Rama bën pazare Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi deklaruar sipas tij informacionet që përmban dosja 184, p
Vjen edhe deklarata zyrtare e Real Madridit për Zizu Zidane më në fund i ka thënë po Realit. Ai ka nënshkruar një kontratë 3 vjeçare dhe detajet do të bëhen të ditura më von
Basha "injoron" deklaratat e ndërkombëtarëve Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në përgjigje të gazetarëve nga Shkodra për komentet e eurodeputetëve, përs
Çamët reagojnë ndaj deklaratave skandaloze të Pavlopulos Presidenti i Turpit! Përsëritës në fyerjet dhe denigrimet ndaj popullatës çame, dikur të njohur si shqiptarët e Greqi
Deklarata alarmuese e Walker: Marrëdhëniet SHBA-Kosovë janë zbehur “Marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk janë të forta. 20 vjet më parë secili në Amerikë dinte diçka për Ko
“E egër, e fortë dhe aleate me Ndraghetan”, deklarata e fortë për mafian shqiptare Prokurori i Catanzaro-s Nicola Gratteri, shumë zyrtar i rëndësihëm në Itali, ka bërë deklaratën e fortë se mafia shqipta
Kjo është deklarata e plotë që e bëri Kosovën shtet të pavarur (FOTO LAJM) Më 17 shkurt të vitit 2008 Kosova u bë shtet i pavarur. Sot bëhen 11 vjet që vendi ynë feston shtetësinë. Me rastin e
Deklarata e Pavarësisë vendoset në qendër të Prishtinës Prishtina është qyteti i parë në të cilin është vendosur Deklarata e Pavarësisë. Për gjatë tri ditëve, sheshit “Nënë
Deklarata e fortë: Byreku pengon zhvillimin e trurit Psikologia turke, Nejla Avci ka pohuar se byreku ndikon negativisht në zhvillimin e trurit, sipas shtypit turk, raporton
Prokuroria nxjerr deklaratat e të miturës që u abuzua nga mësuesi dhe polici Përmes një njoftimi për media, Prokuroria Themelore e Prishtinës, ka dhënë detaje rreth rastit të vajzës nga Drenasi, e
Si të shihni policët, ashtu jam unë! Deklarata e Lleshajt bën namin pas skandalit në Shkodër (VIDEO) Sandër Lleshajn bëri një deklaratë të bujshme disa javë më parë teksa ishte i ftuar në "Opinion" në momentin që mori det
"Të rrënuar nga bandat shqiptare", deklarata e fortë e prokurorit belg Bandat shqiptare të trafikut të drogës duket se janë të shpërndara në të gjithë Europën. Pas Anglisë dhe Italisë rad
Dedikim për këngëtaren shqiptare? Habit deklarata e rockerit Këngëtari energjik i muzikës ‘rock’, Vitmar Basha ka qenë sot i ftuar në emisionin ‘Lart e Poshtë’. Gjatë programit a
"Me një kartelë i shpëtoi burgut për vrasje", deklarata e fortë e gazetares Gazetarja Klodiana Lala, në studion e emisionit “Opinion” u shpreh se prokurorët kanë frikë krimin e organizuar dhe se P
Thaçi habit me deklarata, dëshiron Putinin por jo Rusinë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi në një intervistë për REL sërish i ka dërguar mesazhe Kryeministrit Haradinaj, pa i pë
Vuçiç: Deklaratat e Haradinajt, sinjal i keq Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha të martën se deklaratat e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, se tar