999 rezultate për

deklaratĂs

Mitsotakis-Kotzias, shkëmbim deklaratash për çështjen çame Ministri i jashtëm grek, Nikos Kotzias, ka përsëritur se Athina zyrtare nuk pranon që çështja çame të jetë temë diskutim
Luftë deklaratash pas sulmit të aleatëve në Siri Sulmet ajrore të SHBA-së, Francës dhe Britanisë së Madhe ndaj Sirisë u shoqëruan me një jehonë deklaratash të ndryshme.
Pique dhe Ramos "luftë" deklaratash pas ndeshjes Gerard Pique dhe Sergio Ramos e vazhduan sfidën e tyre edhe pas ndeshjes me deklaratat që dhanë për mediat spanjolle.