E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

dekadĂs

Pas shumĂ« dekadash, dizajni qĂ« do shihni pĂ«rsĂ«ri kudo pĂ«rgjatĂ« vitit 2021 (FOTO LAJM) NjĂ« herĂ« nĂ« vitet ’60 dhe mĂ« pas nĂ« vitet ’90, dizajnin “tie-dye” ose atĂ« "tĂ« bojĂ«s sĂ« hedhur nĂ« copĂ«", e lidhim me disa
Lambo unike me vlerë 2 milion euro, qëndronte prej dekadash i parkuar në kasolle (VIDEO) Një xhevahir i vërtetë si Lamborghini Miura, ka qëndruar I fshehur për shumë kohë në një shtëpi të vogël në fshat. Pr
Pas 7 dekadash, ekzekutohet gruaja e parë e dënuar me vdekje në SHBA Për herë të parë pas gati shtatë dekadash, është kryer në Shtetet e Bashkuara ekzekutimi i një gruaje që ishte dënuar me
Pas më shumë se dy dekadash, ekipet angleze dhe spanjolle mbeten jashtë gjysmëfinales së Champions Ligue 1 dhe Bundesliga kanë pushtuar Ligën e Kampionëve. Katër skuadrat gjysmëfinaliste vijnë nga dy vende. Dy nga Gj
Pritjes prej 3 dekadash tĂ« Liverpool pĂ«r fitimin e titullit mund ti vijĂ« fundi sonte ‘The Reds’, sot mund tĂ« shpallen kampion tĂ« PremierligĂ«s pas pritjes sĂ« gjatĂ« 30 vjeçare. PĂ«r tĂ« ndodhur kjo, Chelsea
Hashim Thaçi: SĂ« shpejti tĂ«rhiqem nga jeta politike Presidenti i KosovĂ«s, Hashim Thaçi deklaroi sot se do tĂ« tĂ«rhiqet nga jeta politike. “UnĂ« nuk do jem kandidat pĂ«r pre
Prej dekadash pa energji elektrike, banorët e Fierit protestojnë ndaj OSHEE (VIDEO) Banorë në fshatrat e Fierit po protestojnë si pasojë e mungesës së energjisë elektrike. Konkretisht, protesta po zhvi
Pas më shumë se dy dekadash, Luis Enrique zbulon pse la Realin për Barcelonën Luis Enrique është njëri nga lojtarët e rrallë që ka luajtur për dy skuadrat e mëdha spanjolle, Real Madrid e Barcelona.
Leeds Utd i Marcelo Bielsa rikthehet në Premier League pas 2 dekadash? Leeds United dhe WBA do të fitonin promovim në Premierligë, nëse kampionati anulohet, me Play Off që do të luhet normali
MARCA vs AS: Në rivalitet prej dekadash, njihuni me historinë e prestigjozeve spanjolle Nuk ka shqiptar që nuk i njeh dy gazetat prestigjoze spanjolle, MARCA dhe AS, dy media që njihen për rivalitetin mes tyr
Pa asnjë dëm, pse u shpall e pabanueshme godina 18 në Qytetin Studenti? Në datën 5 dhjetor Këshilli Bashkiak i Tiranës mori vendim për prishjen e tre godinave në Qytetin Studenti, të populluar
SPAK pritet të hetojë dosjet e "nxehta" të lëna në harresë prej dy dekadash SPAK pritet të nisë hetimet për çështjet më të bujshme që kanë tronditur vendin. Dy prej çështjeve që do të jenë ndër
Si do të dukeshin ndërtesat më të famshme pas disa dekadash (FOTO LAJM) Ja si mendohet se si do të dukeshin pas disa kohësh disa prej ndërtesave më të famshme botërore. Këto janë veprat e a
Nuk ndodhte prej dekadash, gratë iraniane lejohen tashmë në stadium Gratë iraniane do të kenë mundësi të hyjnë në një stadium futbolli të enjten për herë të parë në disa dekada, pasi FIFA
Gjinushi dorëzon PSD-në pas tre dekadash, kush është kryetari i ri Skënder Gjinushi ka dalë sot para mediave për të sqaruar pozicionin e tij, pas deklaratave se ka shkelur ligjin duke mba
Rama: Para dy dekadash Pavarësia e Kosovës ishte utopi Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se para dy dekadash Pavarësia e Kosovës ishte më shumë një utopi se sa një
E braktisur prej dekadash! Pamjet mahnitëse të kësaj shtëpie të paprekur nga njeriu (FOTO LAJM) Imazhet e frikshme tregojnë një shtëpi të braktisur të viteve 1940. Fotot e shtëpisë që gjendet në Liege të Belgjikës
E akuzojnĂ« se u bĂ« shkak pse e Ă«ma vrau tĂ« atin, nuk i flasin prej dy dekadash KĂ«tĂ« tĂ« dielĂ« Anxhelina nga Lezha ka qenĂ« pjesĂ« e “E diela Shqiptare” nĂ« Tv Klan, ku ka ndarĂ« me publikun historinĂ« e sa
Madhështore! Pas shumë dekadash turistët mund ta shohin Koloseun nga lart (FOTO LAJM) Për herë të parë pas shumë dekadash , pjesa më e lartë e Koloseut të Romës është hequr, duke lejuar publikun të shijojë
Reali sot mund të barazojë rekordin I cili është i paprekshëm prej dekadash Sonte Real Madridi mund të barazojë sot rekordin e skuadrës braziliane Santos duke shënuar në 73 ndeshje rradhazi në koh