999 rezultate për

dehur

E rëndë në Fier, 46 vjeçari arrestohet pasi përndiqte 15 vjeçaren Një 46-vjeçar nga Fieri me inicialet V.M., ka rënë në prangat e Policisë pasi për 2 muaj kanë përndjekur një minorene 15
Rrezikon tre vite burg, Adriatik Llalla merret si i pandehur Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla është marrë si i pandehur nga gjykata për akuzën mosdeklarim të të hollave në kufi.
Shoferë të dehur dhe dhunë në familje, çfarë po ndodh në Tiranë Gjashtë persona ranë në prangat e policisë së kryeqytetit, për vepra të ndryshme penale. Nga efektivët në Komisariatin e
Nga çlirimtar në i pandehur: Kush është Hashim Thaçi? Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi u bë presidenti i parë i vendit që akuzohet për krime lufte. “Jam i gatshëm që të
Përfundon gjykimi për dosjen e nxehtë 339, me sa vite burg janë dënuar të pandehurit Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar gjykimin e Dosjes 339/3, ku në përfundim të
Meta e sfidoi publikisht, Rama nuk përmbahet: Shan si i dehur për partinë e degraduar! Vazhdon me tone të nxehta përballja mes Ramës dhe Metës të cilët po shkëmbejnë akuza e kundërakuza në rrjetet e tyre soc
Dhunoi vajzën e tij mitur, arrestohet babai 62 vjeçar Një 62 vjeçar nga Mallakastra, me iniciale S. A. është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj vajzës së tij
Drejtonin mjetin duke qenë "tapë", arrestohen dy shoferë Kontrollet policore janë ndalur sërish mbrëmjen e djeshme aksin Tiranë-Durrës-Tiranë, për të parandaluar aksidentet rrug
Shqiptari i dehur merr sëpatën dhe terrorizon të moshuarin Një 50-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke në Lamia, pasi kishte terrorizuar me sëpatë një të moshuar grek
Përplasi makinat, shqiptari merr sëpatën dhe kërcënon shoferin tjetër Një sherr ka ndodhur në Lamia të Greqisë mes një 50-vjeçar shqiptar dhe një 70 vjeçari. Mësohet se një aksident trafi
Kanosi efektivët e policisë, arrestohet 56 vjeçari Tre shoferë janë vënë në pranga nga policia e Tiranës, ndërsa iu vunë prangat edhe shtetasit R.Zh., 35 vjeç, i shpallur
E bëri makinën copë buzë bordurës, kapet i riu i dehur në Durrës Dy persona janë vënë në pranga ditën e sotme në Durrës pasi që drejtonin mjetet në gjendje të dehur. Të arrestuarit j
Prokuroria ngre aktakuzë kundër "Burdushit" për 3 vepra penale Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë kundër Hysri Peçanit, i njohur si “Burdushi”, për shkak të veprave pen
E dehur pas party-t, fustani i shkurtër "tradhton" modelen e njohur (FOTO LAJM) Modelja britanike e Geordie Shore, Chloe Ferry, ka kaluar një natë të shthurur të dielën në mbrëmje në Londër. 25-vje
Babë e bir plagosen me armë zjarri në Durrës, autori ishte i dehur Dy persona janë plagosur me armë zjarri rreth orës 17:45 në Durrës. Të plagosur kanë mbetur dy shtetasi H.B dhe M.B,
Të rinjtë britanik nuk pyesin për COVID-19, pushtojnë rrugët të dehur (FOTO LAJM) Britanikët mbushën plazhet, parqet dhe baret të dielën, duke shijuar në maksimum motin e mirë dhe lirinë, para se në ven
Dy vajza vdiqën dhe dy u plagosën, shoferi i "Benzit" që i përplasi ishte i dehur Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Elbasan ku humbën jetën dy vajza dhe u plagosën dy të tjera.
I dha 7-8 gota dhe e mori në shtëpi, muzikanti p*rdhunon studenten në gjumë Një muzikant në një kolegj prestigjioz përdhunoi një vajzë studente, pas një nate që kaluan jashtë. Benjamin Williams-St
Policët grekë kundër Maguire: Gënjen sa herë që hap gojën Mbrojtësi anglez i Manchester United Harry Maguire i përfshi në telashe disa ditë më parë në ishullin e njohur grek Miko
I dehur në timon, kontrolli i policisë fundos 23 vjeçarin U konstatua se ishte i dehur në timon, por pas kontrollit të makinës, 23-vjeçarit iu shtuan edhe dy akuza të tjera. A