999 rezultate për

degraduar

Meta e sfidoi publikisht, Rama nuk përmbahet: Shan si i dehur për partinë e degraduar! Vazhdon me tone të nxehta përballja mes Ramës dhe Metës të cilët po shkëmbejnë akuza e kundërakuza në rrjetet e tyre soc
"E kanë degraduar muzikën", Era Rusi u shpall "luftë" kolegeve Këngëtarja e njohur e hiteve "Mos ma merr", "Më dhemb dashnia" "Telat e zemrës" etj, Era Rusi, ishte e ftuar së fundmi n
"I degraduar, higjiena skandal", bllokohet 2.5 tonë peshk e karkaleca (FOTO LAJM) Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka njoftur se ka bllokuar 2.5 tonë peshk dhe karkaleca të ngrirë. Sipas AKU ky profuk
Avokati i Popullit: Ka degraduar procesi i hetimeve të vdekjes së Astrit Deharit Avokati i Popullit përmes një njoftimi për shtyp shprehet se mosrespektimi i dhimbjes së familjes Dehari, me deklarata k
Lekaj: Buxheti do ta rrëzojë Qeverinë Pal Lekaj, kryetar i Grupit Parlamentar te AAK-së, ka deklaruar se pas gjithë atyre patriotizmave që u thanë sot në Kuve
Dule në krah të Neranxit: Rendi dhe siguria publike kanë degraduar Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, përmes një deklarate për mediat ka reaguar lidhur me den
1500 fidanë mbillen në një prej zonave të shkatërruara nga prerjet e paligjshme Ministri i Mjedisit, Lefter Koka, së bashku me Zv/Kryeministrin e vendit, Niko Peleshi, inspektuan sot fillimin e pyllëz
LDK: Arratisja, dëshmi se PDK ka degraduar sistemin e drejtësisë Anëtarja e Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ësjhtë shprehur se arratisja e "Grupit Drenica" dësh
Xhabir Morina: Dhashë dorëheqjen sepse PDK ka degraduar Zëvendësministri i Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Xhabir Morina është shprehur se ka dhënë do
Rrezikohet pakti për dialog mes Kosovës e Serbisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka ndryshuar qëndrimin e saj në raport me dialogun që po zhvillojnë Prishtina dhe Beogr
Politika ka degraduar arsimin Opozita në Kosovë akuzon qeverinë se nuk po bën asgjë për sistemin arsimor në vend. Sipas saj, arsimi vazhdon të përball
Limaj: Qeveria e Thaçit ka degraduar Ish-Nënkryetari i PDK-së, Fatmir Limaj është shprehur se qeveria e Hashim Thaçit ka degraduar në të gjitha nivelet. Taki
Manipulimi zgjedhor ka degraduar politikën vendore Prokuroret kanë hetuar shumë persona për manipulim të votave, por kanë dështuar ta hetojnë krimin e organizuar në zgjedh
Rama në Durrës: Sistemi shëndetësor i degraduar Fusha e shëndetësisë ishte në fokus të tryezës që partia socialiste zhvilloi në qytetin e Durrësit gjatë ditës së mërkur