999 rezultate për

degen

Limaj i merr PDK’së edhe degën e Kllokotit Udhëheqësit e Degës së PDK-së në Kllokot i janë bashkuar “NISMËS për Kosovën”, partisë që krijuan Fatmir Limaj e Jakup K
Isa Mustafa paralajmëron reformim të LDK-së Nëpërmjet rrjetit social Facebook, Kryetari i Lidhjes demokratike të Kosovës, Isa Musta ka njoftuar se është takuar me s
Çiklistit i hyn në qafë një degë peme 30 cm, shpëton paq (FOTO-LAJM) Një çiklist ka shpëtuar për mrekulli, pasi i hyri në qafë një degë peme rreth 35 centimetra. Adrian Wood u rrëzua me biç
Prishtinë, AAK hap nëndegën e saj edhe në lagjen Dardania Në lagjen Dardania në Prishtinë u bë sot hapja solemne e zyrës së nëndegës së AAK-së. Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë
S'kam frikë nga kandidatët e PDK-së Nuk ia ka idenë nëse do të kandidohet si kryetari i Gjilanit, por nëse ndodh Lutfi Haziri nuk frikësohet nga kandidatët
Shoqata "Çamëria" themelon degën e saj në Izmir Shoqata "Çamëria" ka themeluar degën e saj më të re në Izmir. Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, e cilësoi këtë ngjarje si
FRD çel degën e saj në Itali Fryma e Re Demokratike ka zhvilluar ditën e djeshme një mori aktivitetesh në Itali. Kryetari i FRD-së Bamir Topi i ftuar
FRD hap degën e saj në Athinë Fryma e Re Demokratike ka hapur degën e saj edhe në Athinë. I pritur nga disa qindra emigrantë, kreu i FRD-së Bamir Topi
RDK themelon degën e saj në Saraj, Lulzim Farizi zgjidhet kryetar Rilindja Demokratike Kombëtare themeloi degën e saj në Saraj, dhe me votim unanim nga 50 kuvendarët prezent për kryetar
Memli Krasniqi, favorit për kryetar të PDK-së në Prishtinë Ministri aktual i Kulturës, i Rinisë dhe i Sportit, Memli Krasniqi, ka më shumë shanse që të jetë kryetari i Degës së Pa
Zgjedhjet në PDK, garë e fortë për Gjilanin Zgjedhjet e brendshme në Partinë Demokratike të Kosovës, janë duke shkuar drejt fundit. Përveç degëve të Anamoravës, Gji
FRD zyrtarizon degën e saj në Durrës Fryma e Re Demokratike ka çelur të premten zyrën e saj në qytetin e Durrësit. Nismëtari i kësaj partie Gazmend Oketa, gj
FRD hap degën e saj në Sarandë Partia “Fryma e Re demokratike” ka zyrtarizuar sot hapjen e degës së saj në Sarandë. Në fjalën e tij, kreu i FRD-së Bami
Fryma e Re Demokratike hap degën e saj në Shkodër Fryma e Re Demokratike ka hapur degën e saj edhe në qytetin e Shkodrës. Në takimin e organizuar me mbështetës të kësaj p
FRD çel degën e saj në Korçë Fryma e Re Demokratike ka nisur të hapë degët e saj nëpër rrethe. Pas Vlorës dhe Elbasanit kjo parti politike ka hapur d
Sejdiu vizitoi shokët e vet jo degën e LDK-së Pas vizitës së Fatmir Sejdiut në degën e vjetër të Partisë në Gjakovë, ka reaguar lideri i LDK-së Isa Mustafa. Udhëheqës
Partia e Spahiut çel degën e saj në Elbasan Aleanca Kuq e Zi çeli sot degën e parë të saj si parti politike në qytetin e Elbasanit. Në tubimin e mbajtur në pallatin
AK themelon degën e saj në qytetin e Elbasanit Aleanca Kuq e Zi organizon gjatë ditës së shtune një manifestim në qytetin e Elbasanit duke finalizuar edhe themelimin e
AK themelon degën e saj në Bruksel Aleanca Kuq e Zi i ka zgjeruar më tej degët e saj. Të shtunën aktivistët e AK-së kanë themeluar degën e tyre në Bruksel,
Ashton Kutcher "nuk i duron më rrobat veshur" Ashton Kutcher duket se nuk i duron më rrobat veshur. Për herë të parë aktori i hoqi ato në billbordin e “Two and Half M