999 rezultate për

dega

DETAJE/ Ja sa do të përfitojë Reali nga huazimi i Odegaard Martin Odegaard pritet të kryejë testet mjekësore sot në Londër dhe të bashkohet me skuadrën e Arsenalit. Konfirmimi
Odegaard pritet sot të kryejë testet mjekësore te Arsenali Martin Odegaard pritet të jetë lojtari më i ri i Arsenalit. Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, Odegaard do udh
E KRYER/ Odegaard largohet nga Reali, zbulohet ekipi i ri Nuk ka më dyshime, Martin Odegaard do të kalojë në formë huazimi tek Arsenali. Ishte përfolur shumë një lëvizje e tillë,
Ylli i Realit tek Arsenali? Flet më në fund Arteta Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për talentin e Real Madrid, Martin Odegaard. Odegaard spekulohet se ësh
Odegaard dëshiron të largohet nga Reali, Ceballos i këshillon diçka Arsenal thuhet se ka bërë një afrim për të nënshkruar Martin Odegaard, e pas këtij lajmi Dani Ceballos i ka dërguar një
Odegaard i zhgënjyer nga Zidane, kërkon largimin nga Reali Kthesë radikale në situatën e Martin Odegaard. Norvegjezi, i përjashtuar nga Zidane nga ndeshja e Kupës së Mbretit kundë
Këta janë të gjithë kandidatët për deputetë nga LDK deri më tani Disa degë të LDK’së kanë filluar të zyrtarizojnë emrat që do të jenë në listën zgjedhore të këtij subjekti për zgjedhjet
Ky është ylli i skuadrës së Realit që ndryshon lojën kur futet nga minuta e parë Mesfushori i Real Madridit, Martin Odegaard bën ndryshime të mëdha të bashkëlojtarët kur është i pranishëm në lojë nga m
Reali optimist për transferimin e Haaland, synon të përdorë një "armë" të fshehtë Real Madridi është optimist për transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Erling Haaland fal ‘armës’ së fshehtë,
Mungoi në ndeshjen e fundit të kampionatit, mësohet sa do të qëndrojë jasht fushave Odegaard Mesfushori i Real Madrid, Martin Odegaard do të jetë jashtë fushave për një muaj për shkak të dëmtimit, raporton gazeta
Lista me 140 emrat, përfundon votimi për kandidatët e PD në Tiranë Ka përfunduar votimi për kandidatët për deputetë për qarkun e Tiranës. Mësohet se votimi u mbyll në orën 18:00, ndërsa p
Del lista, kush janë 140 kandidatët e PD-së në qarkun e Tiranës Janë zbardhur emrat e 140 kandidatëve të mundshëm për deputetë nga ana e PD-së në qarkun e Tiranës. Ndërkohë që nga
Del lista, kush janë kandidatët e PD-së në qarkun e Korçës Partia Demokratike ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë dhe kryetar bashkie në qarkun e Korçës. Qarku i Ko
Kush janë kandidatët për deputetë të PD në qarkun e Vlorës Qarku i Vlorës do të votojë të dielën për 12 deputetë nga 39 kandidatë. Demokratët kanë të drejtë të votojnë në bllok
Figura të njohura në lista, PD e Elbasanit voton nesër për kandidatët Vijon procesi i përzgjedhjes së kandidatëve të Partisë Demokratike për zgjedhjet e 25 prillit. Është radha e degës s
Kush janë emrat që garojnë për deputetë në qarkun e Durrësit Lulzim Basha nuk do të jetë pjesë e listës së kandidatëve për deputetë në qarkun e Durrësit, një nga qarqet me rezultate
Rikthehet Jozefina Topalli? Lista e kandidatëve për deputetë në Shkodër Demokratët e Qarkut të Shkdorës do të votojnë këtë të mërkurë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë k
Këta janë 26 kandidatët e PD për Qarkun e Beratit Edhe pse qarku i Beratit ka vetëm 8 mandate deputetësh në Parlamentin e Shqipërisë, brenda Partisë Demokratike garojnë p
Nesër votohet në Qarkun e Gjirokastrës, dalin emrat e kandidatëve të PD Demokratët e Qarkut të Gjirokastrës do të votojnë të dielën për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kal
Ylli i Realit rezulton pozitiv me koronavirus, humb ndeshjen e fundjavës Martin Odegaard ka dalë pozitiv me koronavirus në testet e fundit që i ka bërë klubi. Norvegjezi ka rezultuar pozitiv