999 rezultate për

deformuar

Bujar Qamili i kundërpërgjigjet moderatores: “Vetëm mos të takofsha” Bujar Qamili është një ndër këngëtarët e muzikës popullore që pëlqehet shumë nga publiku. Ai ishte i ftuar sot në emi
U përplas me shpejtësi skëterrë, kështu u katandis makina e tre viktimave në Laç (FOTO LAJM) Juli Maxhni, Simon Kanani dhe Bert Marku ishin duke ecur me shpejtësi të madhe me makinën e tyre luksoze kur shoferi ka
Skandal i vërtetë, shihni buzët e deformuara të Zaiminës nga silikoni (VIDEO) Nuk është aspak çudi që "VIP-at" në Shqipëri të kenë kryer operacione plastike dhe ndërhyrje në fytyrë e në trup. Ma
Ka fytyrë të deformuar, adoleshentja kapërcen ndjenjat e "shëmtisë" (FOTO LAJM) Një adoleshente pësoi një ndryshim tronditës në fytyrë pasi i mbijetoi një gjendeje të rrallë të kancerit. Tani ajo k
Ja nga cili prind është i trashëguar gjeni i deformuar që shkakton autizëm Studimi i botuar në revistën “JAMA Psychiatry” është i pari që vë në dukje rritjen e rrezikut të autizmit të trashëguar
Delja lind një krijesë të çuditshme, tmerrohen banorët (FOTO LAJM) Ekspertët e bujqësisë ne Departamentin e Zhvillimit Rural në Kepin Lindor konfirmojnë se imazhet janë reale, dhe fetusi
Idrizi: Për 25 vite është deformuar vota e shqiptarëve, çfarë propozon PDIU Kryetari i Partisë Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi, ka zhvilluar një takim me strukturat në Lushnje dhe në
PD paraqet provat që vërtetojnë se teksti i Vettingut është deformuar PD ka reaguar sot duke u shprehur e palëkundur nga qëndrimi i saj për dërgimin e përkthimit të gabuar të ligjit në Komis
Hapja e Dosjeve/ Patozi: Pa pjesëmarrjen tonë do dalë një produkt i deformuar (VIDEO) Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka paralajmëruar mazhorancën në Kuvend se duke i hequr opozitës mundësinë e marrjes pjesë
Adoleshentja me shpinë të deformuar (FOTO LAJM) Preeti Kumari Rai, rrezikon të mbetet e paralizuar apo të humbë jetën, gjatë operimit për të përmirësuar shpinën e saj t
Ja çfarë shkakton përdorimi i telefonave te fëmijët (FOTO LAJM) Varësia që ne kemi krijuar nga përdorimi i telefonave është një problem që shkakton dhe shumë pasoja në shëndetin tonë.
16 vjeçarja vret veten me armën që kishte në shtëpi Një adoleshente i ka dhënë fund jetës një ditë më parë, teksa përdori armë pa leje që nuk ishte e familjes. Bëhet fjalë
Fëmija me tru të deformuar po mahnit mjekët (FOTO LAJM) Jaxon është një vogëlush që vuan nga Microhydranenceplahy, sëmundje, e cila bën zvogëlimin e trurit dhe tkurrjen e lëkur
Refuzon kirurgjinë estetike, ndonëse kanceri i ka deformuar fytyrën (FOTO LAJM) Një 48 vjeçare nuk ka ndërmend të ndalet, ndonëse kanceri i ka deformuar fytyrën. Pas një sërë ndërhyrjesh estetike, ajo
Ja çfarë bën kjo krijesë misterioze për të shpëtuar nga izolimi (VIDEO) Një krijesë e çuditshme e cila shihet e mbyllur në një kafaz shihet duke kafshuar telat e kafazit në të cilin gjendet. K
iPhone 6 pas deformimit, tani merr flakë Shumica nga ju mund të keni dëgjuar raste të deformimit të iPhone 6 kur gjendet në xhepin e përdoruesve. Ankesat më të f
Rama në Kinë me flamur “Made in China” (FOTO-LAJM) Në vitin 2012, Partia Socialiste denoncoi faktin e përdorimit të flamujve shqiptarë të deformuar në shumicën e instituci
Flamri ynë i deformuar në selinë e BE në Bruksel Prej dy vitesh në Shqipëri po përdoren flamunj jashtë standardit të cilët janë të deformuar. Por, edhe pse mund të ishte
Kreu i ri i PD, Olldashi: Procesi i votimit i deformuar Kandidati për kreun e Partisë Demokratike Sokol Olldashi e cilësoi si të deformuar procesin për zgjedhjen e kryetarit te
PS: KQZ vulosi nje proces e deformuar Partia Socialiste akuzon Komisionin Qendror të Zgjedhjeve se ka mbajtur një standard të dyfishtë n&e