999 rezultate për

defektit

Lëndohet një elektriçist, po riparonte defektin në kabinën elektrike Një punonjës i OSHEE-së ka mbetur i plagosur sot gjatë punimeve për riparimin e një defekti në kabinën elektrike në zonë
Pas defektit të avionit së linjës Prishtinë-Antalya, defekt pëson dhe avioni i linjës Stutgart-Prishtinë Aeroporti i Prishtinës ka njoftuar se aeroplani i kompanisë ajrore Onur Air ka pësuar një defekt, gjë që ka shkaktuar vo
Falë defektit gjenetik, sot është një yll kinemaje (FOTO LAJM) Javier Botet vuan nga një gjendje e rrallë gjenetike. Ai ka krahë dhe këmbë shumë të gjata dhe është teje mase i dobët.
Kujdes, qendra e Prishtinës mbetet pa ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit Prishtina njofton konsumatorët në zonën qendër të qytetit të Prishtinës me zona përreth
Nesër një pjesë e Shkupit mbetet pa ujë Ndërprerje në furnizimin me ujë nesër nga ora 9 do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve nga rruga ” Naum Naumovski-Borçe”,
Qytetarët e Tetovës nesër do të jenë pa ujë të pijshëm Ndërmarrja Publike Komunale "Tetova", njofton se nesër (e premte) për shkak të defektit në rrjetin kryesor në Çarshi të
Gostivari nesër pa ujë të pijshëm Ndërmarrja Publike e Gostivarit "Komunalec" paralajmëron se nesër do të ketë ndërprerje në furnizimin me ujëtë pijshëm p
Momenti kur aeroplani përplaset me pistën e aeroportit në Holandë (VIDEO) Pasagjerët kanë filmuar momentin teksa aeroplani i linjës Edinburg-Amsterdam është përplasur në pistën e aeroportit gjat
OSHEE fut kabinat "smart", minimizohen shkëputjet e energjisë elektrike (FOTO LAJM) OSHEE është duke futur një zbatim një projekt, i cili pritet të minimizojë shkëputjet e energjisë elektrike për banorët.
Izraelitët shpëtojnë nga tragjedia, avioni bëri defekt serioz në ajër Një mrekulli në udhëtim e sipër shpëton ekipin izraelit nga një tragjedi e mundshme. Humbja e presionit në fluturim dhe
Rradhë të gjata në Kapshticë për shkak të defektit në sistemin TIMS Për shkak të një defekti në sistemin TIMS, prej shumë orësh janë krijuar radhë të gjata në Kapshticë. Policia kufitare k
Presidenti serb anulon vizitën në Vatikan pas defektit në avion Presidenti serb Nikoliç ka anuluar vizitën e tij për në Vatikan, për shkak të një defekti në avionin që po udhëtonte.
E zë korenti, vdes elektricisti Një 58-vjeçar me profesion elektriçisit humbi jetën të martën në hyrje të qytetit të Orikumit, ndërsa po punonte për të
Ekspertiza, aksidenti në Qafë-Krrabë për shkak të defektit të autobusit Aksidenti i ndodhur 5 ditë më parë në Qafë Krrabë, ku mbetën të plagosur aktivistët e Aleancës Kuq e Zi ka ndodhur për s
Defekti në linjën e tensionit, disa qytete pa drita Dëmtimi i linjës së tensionit 110 kW Fushë Arrez-Kalimash ka lënë pa energji elektrike Kukësin, Hasin, Kruman dhe Kalima
Defekti në Kashar, pa drita disa zona të Tiranës Pas dëfektit të shfaqur në nënstacionin elektrik të Kasharit disa zona të kryeqytetit vazhdojnë të vuajnë ndërprerjen e