999 rezultate për

defekt

Pasi u akuzua për defekte në trup, Adelina Tahiri "turbullon" rrjetin me bikini (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Adelina Tahiri, vendosi që të ndante me ndjekësit e saj në “Instagram” një fotografi ku shfaqej e vesh
Alarmohen turistët, peshkarexha shkrumbohet nga flakët në Drimadhes (VIDEO) Një incident ka ndodhur në Drimadhes duke alarmuar pushuesit. Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët mes detit, pasi
Nga Kylie Jenner te Sharon Stone, yjet që kanë defekte të mëdha në trup (FOTO LAJM) Çdo shenjë në trup ka një histori mbrapa. Të gjithë jemi vrarë në gju kur ishim të vegjël dhe një pjesë e shenjave e she
Defekt në pikat kufitare, Policia e Shtetit sqaron çfarë ndodhi Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me defektin në sistemi TIMS dhe nuk funksionon duke sqaruar se ndodhi si pasojë e en
Këta janë 3 mbrojtësit më të fortë në botë sipas Kumbullës Mbrojësi shqiptar, Marash Kumbulla, së fundmi ka dhënë një intervistë për, "SportWeek", ku foli për shumë tema, nga defe
Mund të shihen si "defekte", por një grua i pëlqen këto gjëra te bashkëshorti i saj Hijeshia e burrave është e vështirë të përshkruhet me fjalë, por shumë herë kjo magjepsje sensuale e fshehur është bërë
Në këto 3 qytete në Shqipëri lindin më shumë fëmijë me anomali Prevalenca e foshnjave që linden me defekt në vitin 2017 ishte 14 bebe për 1000 lindje të gjalla. Një studim i kufizuar
Emocionuese: Këngëtarja shqiptare i kushton këngë Nexhmije Pagarushës (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi i ka kushtuar një këngë ikonës së muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha që u nda nga je
Tmerr në ajër: Avioni pëson defekt teknik, por nuk ulet dot as në aeroport Ishte planifikuar si një fluturim më pak se një orë, po do të rezultonte në një tmerr pafund për 90 udhëtarët që u nisen
Lëndohet një elektriçist, po riparonte defektin në kabinën elektrike Një punonjës i OSHEE-së ka mbetur i plagosur sot gjatë punimeve për riparimin e një defekti në kabinën elektrike në zonë
Tifozët "Kuq e Zi" bëhen qull, shkak bëhet defekti në sistemin e vaditjes (VIDEO) Pak minuta para se të nisë ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Francë në stadiumin e ri "Air Albania", shumë tifozë janë dety
"Kujdes me photoshopin", fansat kapin defektin në trupin e Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj është këngëtarja shqiptare shumë e dashur për publikun, por së fundmi bukuroshja është distancuar disi n
Pas verës pa ujë, banorët e Tiranës njoftohen se duhet të bëjnë durim edhe sot Ujësjellës Kanalizine Tiranë ka njoftuar banorët e Tiranës, se për shkak të një defekti në Bovillë disa zona nuk do të k
Tirana mbetet pa ujë, defekt i rëndë në linjën e Bovillës Një defekt i rëndë në linjën e trasmetimit të Bovillës, ka pamundësuar furnizimin me ujë të disa zonave kryesore në Tira
Pas "sherrit" të bujshëm, Eriku flet për Anxhelën: Ka një defekt të madh (FOTO LAJM) Prej kohësh është thënë në media se Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi kanë pasur një krisje të miqësisë së tyre si pasoj
Gomonia pëson defekt në afërsi të Karaburunit, shpëtohen 5 personat në bord Një gomone me 5 persona në bord është shpëtuar nga autoritetet portuale në Vlorë. Rreth orës 14:00 kapiteneria e Vlorës
Anija me turistë pëson defekt, bllokohet në gadishullin e Karaburunit Një anije me turistë ka pësuar defekt në Gadishullin e Karaburunit në Vlorë.Në bordin e anijes gjendeshin turistë shqipt
5 modele fustanesh që ju tregojnë elegante dhe fshehin defektet (FOTO LAJM) Gjithmonë dëshroni të visheni bukur dhe të nxirrni në pah anën tuaj më të mirë. Veshja e përshtatur me linjat tuaja trup
Shmanget tragjedia në Aeroportin e Romës, defekt në motorrin e avionit Një dëmtim teknik në motorin e avionit Boeing 787, i linjës ajrore norvegjeze, për pak sa nuk ka shkaktuar një tragjedi
Dafina Zeqiri zbulon defektet e trupit me detaje, ka një mesazh për të gjithë (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri padyshim që është një ndër artistet më seksi shqiptare. Përveç talentit, këngëtarja është vlerësuar gji