999 rezultate për

dedikuar

ALBtelecom vjen me një paketë dedikuar grupmoshës së pensionistëve! Një nga kategoritë më të ndikuara nga risqet dhe vështirësitë e vitit të shkuar ishte mosha e tretë, prindërit apo gjys
Vdekja e Maradonës, reagon Tare: Me të ka ikur një pjesë e madhe e historisë së futbollit Në këto momente, Lazio po luan kundër Udineses në Serie-A. Skuadra bardhekaltër, ashtu siç u njoftua nga klubi dje pasdi
Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
Humbi të ëmën, Hande Erçel rrëqeth me fjalët dedikuar të ndjerës (FOTO LAJM) Aktorja Hande Erçel vitin e kaluar përjetoi dhimbjen më të madhe në jetë, kur nëna e saj Aylin Erçel u nda nga jeta pas
E dashuruar kokë e këmbë, Fifi zbulon kuptimin e tatuazhit dedikuar partnerit (FOTO LAJM) Fifi ishte e pranishme episodin e fundit në “Shiko kush luan” jo si pjesë e stafit, por si e ftuar e emisionit. Gjatë sf
Ministri i sportit në Itali: Ronaldo ka shkelur protokollin Kanë nisur polemikat rreth Cristiano Ronaldos, i cili të martën rezultoi pozitiv për COVID-19 sa ishte me kombëtaren e P
Detaje të reja për dokumentarin $25 milionë per Rihannan Një dokumentar dedikuar Rihanna-s është rrugës! Deri tani, kjo ishte gjithçka dinim, por gjatë një interviste me regjiso
Totalisht i dedikuar, Erosi publikon foton intime me Oriolën (FOTO LAJM) Oriola dhe Eros padyshimë mbajnë "kurorë" si një ndër çiftet më të komentuar të kësaj vere. Gjithmonë e më shpesh dek
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, brenda javës do të rihapet COVID-2 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndro
Policia nxjerr videon, apel për respektimin e korsive të biçikletave (VIDEO) Policia e Tiranës ka bërë sërish një apel për çiklistët të cilët nuk respektojnë korsitë e dedikuara. Kështum lëvizje
Ledri publikon këngën e parë dedikuar Sarës (VIDEO) Kur Sara, partnerja e Ledrit, tha se nga albumi i tij fundit “10/10” kënga e preferuar ishte “Trandafili i zi”, ndjekësi
Nuk ka më transport publik, shërbimi del jashtë funksionit mesditën e sotme Janë konfirmuar 15 raste nga koronavirusi në vend, ndërkohë që po punohet për masa gjithnjë e më të rrepta për parandali
Fifi pranon edhe njëherë: Këngën ia kam dedikuar njeriut të zemrës Fifi ka pranuar sot në "Post Kënga Magjike", se këngën "Marova" me të cilën konkurroi këtë vit dhe fitoi vendin e dytë,
Alvin Berisha mirënjohës ndaj të atit: Mburoja më e fortë, krahët tua Alvin Berisha, 11-vjeçari shqiptar, i cili vetëm pak javë më parë u nxorr nga kampi i Al Hol-it i ka dedikuar fjalët më
Robert Berisha me këngë dedikuar Nora Istrefit në Fesivalin e RTSH-së Robert Berisha është një prej muzikantëve më të njohur në Kosovë dhe jo vetëm. Prej vitesh, ai ka spikatur si instrument
Son me dopietë në 4 minuta, ia dedikon Andre Gomes-it (VIDEO) Heung-min Son ka shënuar një dopietë brenda katër minutave ndaj Crvena zvezda-s duke siguruar fitoren e Tottenham. Su
Fundjavë dedikuar ajrit, 100 sportistë dhurojnë spektakël në Gjirokastër (FOTO & VIDEO) Një fundjavë dedikuar sporteve ajrore, kulturës dhe argëtimit mblodhi në Gjirokastër në eventin “UpFest” parashutistë pr
Donacion nga Ecolog / Hapësira të reja mësimore dedikuar nxënësve me nevoja të veçanta Me një ceremoni inauguruese sot te shkolla fillore Liria në Tetovë u lëshuan në përdorim hapësirat e reja mësimore dedik
Rikthehet AllWeb 2019, konferenca dedikuar marketingut dixhital dhe web-it Konferenca e përvitshme dedikuar marketingut dixhital, ka nisur përgatitjet për edicionin e saj të katërt. Prej 3 vit
Fero publikon projektin e ri dedikuar të dashurës së tij (VIDEO) Reperi i shumëpërfolur kosovar i njohur si Fero sot ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin "Ride