999 rezultate për

dedikimin

Dashuria në ajër, Keisi i kthen dedikimin romantik Stresit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Stresi ka ndarë një foto shumë të ëmbël me Keisin dhe ka treguar se sa shumë sfida kanë kaluar me njëri-tj
E fejuara i bën dedikimin të veçantë Dybalas për ditëlindje Pavarësisht se po kalon periudhën më të vështirë në karrierën e tij, Paulo Dibala “ringrihet” nga mesazhi i urimit të di
Covid-19 i mori babain, Viola Spiro bën dedikimin e ndjerë me fotot e fundit (FOTO LAJM) Viola Spiro humbi 1 javë më parë babanë e saj, për shkak të infektimit me Covid-19. I ati i saj, Rudolf Spiro, kurohej p
Fatma feston ditëlindjen, Alfio e surprizon me dedikimin më special (FOTO LAJM) Ditën e sotme, moderatorja e njohur Fatma Methasani feston ditëlindjen. Në këtë moment special, nuk mund të mungonte
Brataj prek me dedikimin për mjekun që Covidi i mori jetën: Humba shokun e shkollës "Familja humbi babain, bashkëshortin dhe shokun e jetës. Unë humba shokun e shkollës, kolegun e mire..." Skënder Brat
Luljeta Bozo feston ditëlindjen, nusja i bën dedikimin e ndjerë: Ti grua e madhe (FOTO LAJM) Inxhinierja e njohur Luljeta Bozo feston ditëlindjen dhe një urim të veçantë ia ka bërë nusja e djalit të saj, regjisorj
Roberti i bën dedikimin special Renees dhe Nora nuk i rezistoi dot (FOTO LAJM) Në ditën e bijave, edhe këngëtari i njohur Robert Berisha ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim vogëlushes së tij Renee, asht
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Koronavirusi i merr jetën këngëtarit të njohur, i biri bën dedikimin prekës Këngëtari i njohur amerikan, Bruce Ëilliamson ka ndërruar jetë në moshën 50-vjecare pasi ka humbur betejën me koronaviru
"Ertugrul" romantik? Shihni dedikimin e ëmbël për 6-vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Aktori turk Engin Altan Duzyatan, i njohur në Shqipëri me rolin e “Ertugrulit”, prej 6 vitesh është i martuar me Neslisa
Me dedikimin romantik, Elita publikon foton e ëmbël krah Gjikos (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko padyshim janë një nga çiftet më të komentuara në mediet rozë. Dyshja ka dy vite që janë martuar dhe t
"Gjithmonë të kam dashur", Eni Çobani bën dedikimin misterioz nga plazhi (FOTO LAJM) "Të doja dje, të dua prapë, gjithmonë të kam dashur, gjithmonë do të dua." Dedikimi i mësipërme ndonëse paksa i pabes
Me fotot më romantike, Romeo bën dedikimin special për "Zhulietën" e tij (FOTO LAJM) Duke marrë shkas nga emri i aktorit dhe dashuria e çiftit, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqin i cilësojnë hpesh si "Romeo d
Fitoi "Këpucën e Artë" në Kategorinë Superiore, Nuabueze bën dedikimin prekës Sulmusit të Laçit, Kirian Nuabueze, iu dorëzua ditën e sotme në ambientet e FSHF-së, trofeu “Këpuca e Artë”, pasi u shpa
Babai i 17 vjeçares që u gjet e mbytur bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Babai i vajzës që u mbyt në Velipojë ka bere nje shenim rreqethes ne faqen e tij ne facebook. Familja Doda ka hapur d
Bes Kallaku humb personin e dashur, bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit shqiptar, Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale ndarjen e shpejtë nga jet
27 vjeçari me COVID-19 humbi jetën, mjeku bën dedikimin prekës Ditën e sotme një 27 vjeçar humbi jetën në Infektiv. ai ishte i infektuar, por ndërkohë vuante edhe nga talasemia.
Nga jahti luksoz, Ronaldo i bën dedikimin romantik Georginës (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të njohura në botën e sportit. Portugezi, i cili ka qenë
"Osmani" feston përvjetorin e martesës, bashkëshortja i bën dedikimin romantik (FOTO LAJM) Burak Ozçivit është ndër aktorët më të suksesshëm e më të pëlqyer të kinemasë turke. Ai është shumë i komentuar edhe për
"Nuk hoqe dorë kurrë", këngëtarja i bën dedikimin romantik partnerit 7 vite më të vogël (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger i ka bërë një dedikim romantik të dashurit, Thom Evans me rastin e ditëlindjes së