999 rezultate për

dedikime

Realizoi hat-trick në Hungari, Latifi zbulon dedikimet speciale Ish-futbollisti i Skënderbeut, Liridon Latifi, dhuroi spektakël disa ditë më parë në sfidën e Kupës së Hungarisë, duke s
Fjalët prekëse të gruas së Arian Dacit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës dhe djali i Ne
U nisën të festonin, familjarët prekin me dedikimet për 3 të rinjtë nga Laçi (FOTO LAJM) Ka qenë fatal udhëtimi në drejtim të Tiranës për tre të rinj, ku makina me të cilën udhëtonin ra në kanal në fshatin Adr
Vdiq nga zjarri në biznesin e tij, miqtë prekin me dedikimet Ka kaluar vetëm një ditë që nga zjarri që përfshiu një byrektore në zonën e ish Bllokut në Tiranë, pas shpërthimit të bo
Vipat shqiptarë urojnë 8-Marsin, dedikime të bukura për nënat (FOTO LAJM) 8 Marsi është Dita Ndërkombëtare e Grave në të gjithë botën, megjithatë në vendin tonë kjo ditë është pak me e veçantë p
Dedikime dashurie pafund, por Greta nuk tregon asnjë emër Vetëm pak muaj më parë ajo publikoi këngën e saj më të fundit, por mesa duket këngëtarja Greta Koçi nuk di të ndalet.
Edhe pse u fejuan, Jon Gjebrea s’i ndal dedikimet e ëmbla për të dashurën e zemrës Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri janë një nga ciftet më të diskutuara ditët e fundit në media. Pas vënies së unazave
Ledion Liço si kurrë më parë, mbush Sarën me dedikime Dashuria e tyre shfaqet gjithmonë edhe në rrjete sociale. Kështu moderatori i njohur Ledion Liço publikon gjithnjë f
105-vjetori i pavarësisë, Berisha uron shqiptarët me 3 dedikime të veçanta (FOTO LAJM) Ish- kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka uruar sot të gjithë shqiptarët, për 105 vjetorin e Pavarësisë. Berish
Dhurata e veçantë e Elgitit për Klean (FOTO) Lidhja e tyre po flitej e përflitej në media, por as njëri as tjetri nuk pohonte asgjë, madje disa hrë e kanë mohuar edh
Musa i tregoi se është i varfër, Dona hedh në plehra dedikimet e dashurisë Musa dhe Dona janë një nga çiftet më të preferuar në shtëpinë e Big Brother edhe për faktin se dashuria e tyre duket e s
Drake dhe Rihanna nuk ndalen me dedikimet e dashurisë Pasi Drake dhe Rihanna e bërën publike dashurinë, xhestet për ta shfaqur këtë nuk kanë munguar. Simbolika lidhet me tatu
Ja dedikimi i radhës për Marina Vjollcën (FOTO LAJM) Jo vetëm motra e saj Luana Vjollca, por edhe Marinës i dedikojnë piktura fansat e saj. Tashmë është bërë e udhës që
Beatrix Ramosajt i vjedhin adresën e Facebook-ut (FOTO LAJM) Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shprehur shumë e shqetësuar pasi dikush i ka vjedhur faqen e saj në Facebook, duke u sh
Biznesmenet turq shprehin interes per investime ne Maqedoni Pasnesër në Shkup do të vijnë kompani turke për tu takuar me biznesmenë të Maqedonisë, për vendosje të kontakteve të biz
Flori çmend fanset, dedikime speciale për të Flori Mumajesi vijon të ketë sukses si brënda dhe jashtë trojeve, ku këngët e tij janë kthyer në hite të momentit. Këngë