999 rezultate për

dedikim

Pra u kthyen bashkë? Keisi reagon për këngën e Stresit që u përfol si dedikim (FOTO LAJM) Stresi ka vetëm pak orë që ka publikuar këngën e tij më të fundit, dhe që në momentet e para na u duk një dedikim! Dj
Kënga e re e Loredanës dedikim për Mozzik? Këngëtarja tregon çfarë fshihet pas saj Dy ditë më parë, reperja Loredana Zefi publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Juju, të titulluar ‘Kein Wort’.
Celine Dion humb nënën e saj, këngëtarja thyen zemrat me dedikimin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj. Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeç
E bija e Xhevdet Ferrit bën dedikimin më prekës për të atin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme nda nga jeta aktori shumë i njohur shqiptar, Xhevdet Ferri. Aktori humbi betejën me një sëmundje të p
"Nuk deshe të isha vetëm", vëllai i Vetonit bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Vrasja e çiftit shqiptar në ditën e përvjetorit të martesës ka tronditur jo vetëm Shqipërinë dhe Australinë, por gjithë
Gjiko feston ditëlindjen, Elita i bën dedikimin më të ëmbël (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Gjiko, feston sot ditën e tij të lindjes. Ai mbush 29 vjeç dhe në këtë ditë
"Na preve krahët", dedikime prekese për të riun që gjeti vdekjen pasi porositi kafen Një 24 vjecar ka gjetur vdekjen në Përrenjas në këtë fillim-viti. M.Allhidri ka humbur jetën sapo ka hyrë në një bar-
"Si ta përballojmë këtë?", dedikimi prekës pas tragjedisë së çiftit shqiptar Një tragjedi ka ndodhur paraditen e 31 dhjetorit në Australi. Një çifti ri shqiptarësh janë qëlluar për vdekje nga babai
U njohën në internet: Butrint Imeri zbulon vajzën që i dedikoi këngë (VIDEO) Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Butrint Imeri i ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko kush luan", ka treguar për herë
Familja po shtohet, babi Albani ka një dedikim për Amelinë (FOTO LAJM) Alban Skënderaj është një prej këngëtarëve më të preferuar për shqiptarët. Përvecc një shembull në muzikë, ai ka treguar
"Do vdes duke luftuar për ty", Blero bën dedikimin e ndjerë për Afronës (FOTO LAJM) Në muajin shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Blero Muharremi kurorëzoi me martesë dashurinë me partneren e tij, A
Moderatorja dedikim bashkëshortit: Më në fund bashkë, prej vitesh kalonim larg (FOTO LAJM) Nëse për disa në fundvit ka vetëm festa, për disa të tjerë ka vetëm punë. Në mënyrë të veçantë, këngëtarët bashkë me
Larg njëri-tjetrit për 1 ditë, Jonida i bën dedikimin romantik Besnikut (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin e njohur kosovar, Besnik
"Do jetoja për ata sy", në ditën e lindjes së Elgitit, Klea i bën dedikimin më romantik Në fillim lidhjen e tyre u munduan ta mbanin sa më private, por tani Klea Huta dhe Elgit Doda nuk e fshehin më dashurinë
"Sa t'kam dasht", Nora Istrefi reagon për dedikimin e Robertit (FOTO LAJM) Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit u kthye në kryeqendër të mediave rozë për një kohë të gjatë. Edhe pse dysh
Jo vetëm që kënga "Marova" qenka dedikim, por Fifi zbuloi edhe inicialin live në emision Një nga lajmet që ka qarkulluar më së shumti këto kohë në median rozë ka qenë padyshim lajmi se këngëtarja e njohur, Fif
"Dedikim i vërtetë", fansi i çmendur gdhend në trup portretin e këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Nuk janë të rralla rastet kur kemi parë “çmenduri” nga fansat për artistët e tyre të preferuar. Ndonjëherë, “adhurimi
Tjetër dedikim Loredanës? Mozzik hapi zemrën dhe na e bëri mishin kokërr! (VIDEO) Sapo akrepat kanë shënuar 00:00 dhe ka hyrë mesnata, reperi Mozzik ka lançuar këngën e tij më të re të tilluar “Zemra im
Dedikim Norës? Robert Berisha i thotë të gjitha për ndarjen në këngën e re (VIDEO) Robert Berisha merr pjesë këtë vit në Festivalin e RTSH-së me këngën "Ajo nuk është unë", këngë e cila është përfolur se
"I pakrahasueshëm, i pandalshëm, i guximshëm", Georgina dedikim special për CR7 E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka komentuar dështimin e portugezit për të fituar për herë të 6-të n