999 rezultate për

deda

Pas plot 14 vitesh martesë, Jul Deda ka kërkesën epike për gruan (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Julian Deda dhe bashkëshortja e tij, Armanda, janë të martuar prej 14 vitesh dhe kanë dy fëmi
Deda kërkon koalicion VV-LDK: Ndryshe, fiton PDK-ja Ish-deputeti i Kuvendit, Ilir Deda përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se më e rëndësishme ndryshimi thelbësor I ven
Jul Deda me halle grash, guxon të lyej flokët me fije (FOTO LAJM) Së fundmi Julian Deda ndodhet në Veri të Shqipërisë, në Valbonë, ku po punon për një projekt të ri. Aktori nuk ka zbu
Mimoza i bashkohet VV-së, kurse Ilir Deda tregon se nuk shkon me ta Deputeti, Ilir Deda përmes një shkrimi të gjatë ka treguar arsyen se pse nuk do të shkojë në lëvizjen Vetëvendosje me Mi
Gjergj Dedaj viziton Tomor Morinën në burgun e Shutkës dhe tregon gjendjen e tij (VIDEO) Ambasadori i Kosovës në Maqedoninë Veriore, Gjergj Dedaj ka vizituar Tomor Morinën në burgun e Shutkës. Përmes një po
Fjalë më të bukura nuk mund të gjenden, Jul Deda e uron kështu "babushin" për ditëlindje (FOTO LAJM) Sot është një ditë e shënuar në familjen e artit shkodran, Deda. “Artisti i Merituar”, Zef Deda, feston ditëlindjen dhe
Jul Deda i tregon fëmijëve takimin e parë me bashkëshorten, reagimi epik i djalit të tij (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram momente nga jeta e tij private. Deda s
Jul Deda si nuk e keni parë ndonjëherë, uron personin e zemrës me fjalët më të bukura (FOTO LAJM) Ditën e sotme nëna e Julian Dedës feston ditëlindjen dhe në këtë datë të shënuar për familjen e tij nuk mund të mungonte
Vajza e ish-deputetes demokrate "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda shquhet për tiparet e saj të bukura, fytyrës shumë të rregullt e trupit eleg
Deputeti kosovar kundër bashkimit kombëtar, pretendon se Serbia kënaqet po të bashkohen shqiptarët Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka thënë se Hashim Thaçi po i ndihmon Edi Ramës. Këtë e ndërlidhi edhe me veprimet e
Deputeti kosovar kundër bashkimit kombëtar, pretendon se Serbia kënaqet po të bashkohen shqiptarët Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka thënë se Hashim Thaçi po i ndihmon Edi Ramës. Këtë e ndërlidhi edhe me veprimet e
Elton Deda reagon pas kualifikimit të Jonida Maliqit në ''Eurovision'' Këngëtari i njohur Elton Deda, nuk i ka shpëtuar replikave apo komenteve që u bënë kundrejt anglishtes së këngëtares Jon
Sukses historik i boksit shqiptar, Jurgen Uldedaj shpallet kampion Bote Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj, është kampioni më i ri i Botës në disiplinën Junior të WBC. 21-vjeçari mposhti me
Boksi na nderon përsëri, Jurgen Uldedaj shpallet Kampion Bote në WBC Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj është kampioni më i ri i Botës në disiplinën Junior të WBC. 21 vjeçari mposhti me p
Julian Deda: “ Këtu ç’armatosem…” ( FOTO LAJM) Julian Deda është baba i dy fëmijëve dhe ka treguar se ata janë bekimi më i madh për të. Sot vajza e tij Reina festo
Deputeti i ri demokrat përplaset në studio me Jul Dedën Deputeti demokrat Korab Lita ka debatuar më aktorin Julian Deda. Deda iu drejtua Litës duke i thënë se ata që janë fu
Jul Deda i numëron një më një veset Turjan Hyskës Ditën e sotme Turjan Hysko feston ditëlindjen e tij. Në një ditë të veçantë si kjo e sotmja, vëmendja është vetëm tek mo
Deda zbardh takimin me Shpend Ahmetin Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka thënë se takimi i sotëm me krerët e PSD-së, ka qenë ekskluzivisht një takim ku ës
Flet Turjan Hyskaj, kush i hoqi nga puna Ermal Mamaqin e Gent Zenelajn Aktorët e show-t “Duplex” ishin të ftuar mbrëmjne e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin”. Producenti Turjan Hyska,
KLP shkarkon gjyqtarin Tom Dedaj Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka shkarkuar nga detyra prokurorin Tom Dedaj. Ky i fundit është akuzuar për korrupsion