999 rezultate për

debutimi

"E kam ëndërruar gjithë kohës këtë moment, më vjen mirë që fitova faull", Broja flet pas debutimit me Chelsean Armando Broja nuk e ka fshehur dot gëzimin e debutimit me ekipin e parë të Çelsit ditën e sotme kundër Evertonit, takim
Manaj përfishihet në listën ndaj Getafes, Bare i bën urimin special (FOTO LAJM) Lajmi sensacional që Rey Manaj është grumbulluar me ekipin A të Barcelonës ka gëzuar pa masë opinion sportiv në shqipëri
Daniele Maldini në "qiell të 7" pas debutimit: Ëndrra u bë realitet Daniele Maldini bëri debutimin e tij më skuadrën e parë të Milanit në ndeshjen përballë Veronës. Daniel u bë gjenerat
VAR-i i mohon golin Mandzukicit në debutim (VIDEO) Pasi nuk luajti asnjë minutë me Juventusin në pjesën e parë të sezonit, ishte mjaft e qartë se ishte i nevojshëm një vep
Zbulohet data e debutimit të Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic pritet të debutojë në fillim të janarit me Milanin. Afrimi i tij si përforcim i janarit u prit shu
BILD: Leon Dajaku, e ardhmja e Bayern Munichut Leon Dajaku po konsiderohet si e ardhmja e Bayern Munichut. Për yllin e ri kosovar ka shkruar së fundmi mediumi i mad
VAR në Maqedoni do të bëjë debutimin e saj në ndeshjen me Kosovën Sipas SPORTMEDIA, VAR në Maqedoni do të bëjë debutimin e saj më 26 mars në duelin kualifikues të Euro 2020 me Kosovën.
Tyson Fury fiton në debutimin në WWE, mposht Strowman Tyson Fury e ka nisur me debutim aventurën e tij në Wrestling. Ylli britanik i boksit, Fury, ka zhvilluar duelin e ti
Talenti shqiptar pranë debutimit në Seria A Breshia-Fiorentina u mbyll mbrëmjen e së hënës me rezultatin 0-0. Në këtë sfidë u dëmtua rëndë Daniele Dessena, i cili r
Si sot 15 vite më parë ndryshoi futbolli, Messi debutoi me Barcelonën, pjesa tjetër histori (VIDEO) Sot, 15 vjet më parë, Lionel Messi bëri debutimin e tij në La Liga për Barcelonën. Që nga ajo koha, loja e futbollit nuk
Balotelli gati për debutimin: Kurrë nuk jam stërvitur kaq fort Mario Balotelli është gati që të rikthehet duke luajtur në futbollin e kampionatit elitar italian. Balotelli mund t
Hazard flet pas debutimit: Ndjenjë e mrekullueshme, luajta në stadiumin ku kam ëndërruar Eden Hazard më në fund ka debutuar me Real Madridin në La Liga. Belgu u fut në fushë në pjesën e dytë në fitoren e Re
Sarri ngre në qiell Ronaldon para debutimit tek Juventusi Maurizio Sarri do të bëjë debutimin me Juventusin në Serie A. Tekniku italian humbi dy përballjet e para për shkak të
Rashford e nis me dopietë, goleada e United prish debutimin e Lampard (VIDEO) Manchester United e ka nisur frikshëm sezonin 2019-2020 në Premier League. "Djajtë e kuq" kanë shpërndarë katër "shu
Çfarë debutimi, Muriqi shënon edhe golin e dytë për Fenerbahcen (VIDEO) Vedat Muriqi po regjistron një debutim ëndrrash te Fenerbahce, edhe pse në ndeshje miqësore. Ylli i Kombëtares së Kos
Trofetë e Portugalisë dhe Argjentinës, para dhe pas debutimit të Ronaldos dhe Messit Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes sa i përket trofeve të fituar me kombëtaret e
Zhegrova flet pas debutimit të tij me Baselin Edon Zhegrova është shprehur i lumtur për debutimin me Baselin dhe ka falënderuar tifozët për mbështetjen. Talenti i
Abazaj: Debutimin e prisja me padurim Kristal Abazaj më në fund debutoi me Anderlecht teksua u aktivizuar në 20 minutat e fundit në takimin ndaj Cercele Bruge
Debuton ndaj Juves, Interi ka gati zyrtarizimin e Marottas Ndoshta duke parë tetë vitet e kaluara, vetë Giuseppe Marotta mund ta kishte menduar se përveçse një kalimi tek Interi,
Debutimi me Brazilin, shkëlqen mesfushori i Napolit Brazili fitoi 1-0 miqësoren ndaj Uruguait me një gol të vendosur me 11 metërsh nga ylli i Paris saint Germain Neymar.