999 rezultate për

debores

Harrojini ditët pranverore, rikthehen shirat Sipas MeteoAlb: Vranësirat dhe reshjet e shiut e dëborës dominojnë të gjithë territorin, KU më të dukshme do të jenë në
Moti nuk po e ndan "mendjen", pas ditëve me diell rikthehen reshjet e shiut dhe dëborës Ditëve të fundit, qytetarët kanë mundur të shijojnë diellin e ngrohtë pranveror, por gjërat do të ndryshojnë sërish.
Një nga akset më problematike kur ra dëborë, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm Ditëve të fundit, reshjet e dëborës dhe temperaturat e ulëta shkaktuan problematika duke i bërë të pakalueshme një sërë
I bllokuar mes dëborës, dibrani ka një mesazh për Ramën: A i doni votat? (VIDEO) Prej 4 ditësh, shumë fshatra në qarkun Dibër vazhdojnë të bllokuara nga trashësia e dëborës e shoqëruar me ngricat e dit
Ftohtë thatë? Morena Taraku zhvishet në mes të dëborës (FOTO LAJM) Me linja perfekte dhe pa komplekse, Morena Taraku di si të tërheqë vëmendjen e 1.1 milion ndjekësve në Instagram. Së
Shqipëria nën akull, Meta thumbon Ramën: Nuk kishit as kripë! Pavarësisht se reshjet e dëborës ia kanë lënë vendin diellit dhe temperaturave nën zero, situata në shumë qarqe të vendi
Lumturia ndaj dëborës nuk njeh moshë, kush është deputeti që gëzon si "fëmijë" (FOTO LAJM) Dëbora në Tiranë është një dukuri natyrore e cila ndodh shumë rrallë ndaj dhe qytetarët u munduan t'a shijojnë sa më shu
Më shumë se 8 orë të bllokuar, në Qafë Thanë situata e rëndë (VIDEO) Aksi Qafë Thanë drejt doganës së Maqedonisë i bllokuar prej gati 8 orësh. Dhjetëra automjete që presin të kalojnë në
Reshjet e dëborës, dogana e Qafë-Thanës e pakalueshme Dogana e Qafë-Thanës është bllokuar nga reshjet e dendura të dëborës dhe moti i keq. Shkak është bërë trashësia e mad
Dëbora mbuloi vendin: 6 persona përfundojnë në spital pasi rrëshqitën në akull Reshjet e dendura të dëborës që përfshinë vendin kanë shkaktuar bllokime dhe vështirësi në lëvizje mjetesh dhe njerëzit
Situata alarmante në Korçë, dëbora arrin trashësinë 2 metra Ka arritur në dy metra dëborë në një ndër fshatrat e Korcës. Moti i keq që ka përfshirë vendin ka zbardhur pjesën më
I ftohti artik pushton Shqipërinë: -15 gradë, çfarë pritet në ditët e ardhshme Dimri i vërtetë ka pushtuar Shqipërinë. Reshjet e shiut, dëborës dhe temperaturat nën zero kanë përfshirë pjesën më të m
Acar dhe pa energji elektrike, si iu shpëtua jeta mes dëborës dy pacientëve në Elbasan Një ndër qarqet më të bllokuara nga dëbora është edhe Elbasani ku reshjet e dëborës nuk kanë pushuar gjatë gjithë natës
Tirana pushtohet nga reshjet e dëborës (VIDEO) Prej më shumë se një ore në Tiranë ka nisur dëbora. Reshjet e para të dëborës ishin parashikuar të fillonin mbrëmjen
Stuhia e dëborës godet autostradën japoneze, përplasen 134 automjete (FOTO LAJM) Të paktën 134 makina u përfshinë në një aksident në Japoni të martën, kur një stuhi dëbore goditi një pjesë të autostrad
Këngëtarja shqiptare ngre temperaturat, me bikini në mes të dëborës Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica, i ka befasuar të gjithë me fotot e publikuara këtë fundjavë. Kur i gjithë vendi dhe
Dëbora pushton edhe Bulqizën, qyteti zbardhet me shpejtësi Pas reshjeve të dendura të shiut prej 4 ditësh në Bulqizë ku dhe pati edhe përmbytje në rrugë,kanë nisur reshjet e dëbor
Shiu ia lë vendin dëborës, nisin reshjet e para në Shqipëri (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së sotme, në qytetin e Korçës kanë rënë reshjet e para të dëborës. Meteoalb ka raportuar se gjatë orëv
Greqia pritet "të ngrijë" nga reshjet e dendura të dëborës Vala e re e motit të keq që goditi Greqinë Veriore pritet të mbulojë vendin me dëborë në 24 orët e ardhshme. Sipas p
Sinoptikania flet për motin në Shqipëri: 90% e territorit do përfshihet nga reshje dëbore! Sinoptikania Adiola Bani ka folur për reshjet e dendura të shiut që prej ditësh kanë prekur vendin tonë duke thënë se ng