999 rezultate për

debatoje

Kuvendi do të debatojë për marrjen e imunitetit të gjashtë deputetëve Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot do ta mbajë mbledhjen e 25-të për heqjen e imunitetit për gjashtë deputetët e koa
Kuvendi i Kosovës do të debatojë sot për gjendjen në UP Kuvendi i Kosovës do të debatoj sot në një seancë plenare rreth gjendjes së krijuar në Universitetin e Prishtinës. Debat
PE do të debatojë sonte rreth raprotit për Maqedoninë Parlamenti Evropian mbrëmjen e sotme do të debatojë rreth raportit për progresin e Maqedoninisë në vitin 2013 të përgati
Shkarkimi i Veljanovskit, Kuvendi nuk pranon të debatojë Deputetët e shumicës parlamentare nuk pranoojnë të debatojnë për propozim-vendimin e opozitës për të shkarkuar nga detyr
Kuvendi jo unik të debatojë për EULEX-in Kuvendi i Kosovës pritet të hapë një debat lidhur me hetimin dhe gjykimin e krimeve të luftës nga ana e EULEX-it. Debati
Sherr Balotelli-Fico, ndërhyn policia (VIDEO) Duket se gjërat nuk po shkojnë mirë për sulmuesin e Manchester City, Mario Balotelli edhe në jetën private. Pas probleme
Kuvendi i Kosovës do të debatojë për raportin e progresit Lidhja Demokratike e Kosovës, ka kërkuar që në një nga seancat e radhës në Kuvendin e Kosovës, të debatohet për raportin
Zyberi: Parlamenti i Maqedonise te debatoje per rastin e Sopotit Pas publikimit të deklaratës së dëshmitarit kryesor për procesin e Sopotit, Ramadan Bajrami, de
Kuvendi i Kosoves do te debatoje krimet e komunizmit Kuvendi i Kosovës nisi sot sezonin e ri të seancave plenare me vendimin që në rend dite të p&eu
Parlamenti i Kosoves do te debatoje sot per ceshtjen e te pagjetureve Kuvendi i Kosoves pritet te dale sot me nje deklarate, ose rezolute per personat e pagjetur. Njoftimi u be ne fund te de