999 rezultate për

debatit

"Rama i hyri kot debatit të hallateve se Basha dhe Meta kanë më shumë fëmijë" Nga Artur Zheji Në fjalimin e tij zgjedhor, mbasi na rrëfeu shëndetin e tij të mirë fizik, kryeministri shpalosi
Zaev beson se do të triumfojë demokracia dhe e ardhmja në Maqedoni Qytetarët të cilët vendosën të marrin pjesë në referendum, me mbi 90 për qind dhanë udhëtregues të qartë ku duhet të lëv
Zbulohet e vërteta, 13 vjeçari vrau veten pas debatit me prindërit Ngjarja e rëndë në Vlorë ku babai ka gjetur të vrarë djalin vetëm 13 vjec ka ndryshuar rrjedhë. Sipas policisë, dysho
Zbardhet dëshmia, gjatë debatit gruaja ia futi vetes me plumb para burrit Policia e Durrësit e ka klasifikuar vetëvrasje ngjarjen e dy ditëve më parë, ku mbeti e vdekur me një plumb në kokë bash
Jo vetëm Haxhinasto, kush është "tradhtari" i dytë i Kryemadhit Pas Edmond Haxhinastos, edhe një tjetër ish-ministër i Metës ka "braktisur" Kryemadhin. Nasip Naco, ish-ministër i Dr
NISMA ia bën bajatë Kadri Veselit tryezën politike Zyrtari i Nismës Socialdemokrate, Resul Sinani, i ka kritikuar tryezat e thirrura nga partitë politike. Ai thotë se këto
Pas debatit me fansat, Noizy tregon forcën me Ferrarin (FOTO) Si rrallëherë iu kundërvu ndjekësëve të tij. Pas replikave të shumta të Noizyt mbrëmë ndaj komenteve negative të ndjekë
Nesër mbledhje në kryesinë e BDI-së, arsimi e shëndetësia pjesë e debatit Bashkimi Demokratik për Integrim pritet që të fillojë mbledhjen e rradhës të kryesisë qendrore nesër në orën 14:00, ku
"Ik mos më çaj b**ën ti legen m*ti!", del videoja e debatit në e Diela Shqiptare (VIDEO) Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
Ofendoi me fjalë të rënda Ardit Gjebrean, del videoja e debatit (VIDEO) Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
Transparencë gjatë debatit për propozim buxhetin për vitin 2018 ne Likovë Komuna e Likovës në prezencë të qytetarëve nga të gjitha vendet e Komunës së Likovës është prezantuar dhe debatuar për p
Marsela Çibukaj i rikthehet debatit me Samantën Marsela Çibukaj ishte e ftuar në emisionin “Pop Culture” në Top Channel ku foli ndër të tjera edhe për sherrin virtual m
Reagon Redmond pas debatit me Guardiolan: Nuk më tha asgjë nga ato që flitet në media Nathan Redmond ka mohuar zërat se Pep Guardiola pa përdoruar fjalë të rënda ndaj tij mbrëmë në ndeshjen Man City – South
Shpend Ahmet i ikën “Debatit Pernime”, ja çfarë thotë Jeta Xharra Edhe pse ishte paralajmëruar me kohë, kandidati i Vetëvendosjes për Prishtinën nuk po merr pjesë në Debati Përnime të mo
Zidane e lë në dorë të Ramosit dhe Ronaldos zgjidhjen e debatit Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane, deklaroi në konferencë për shtyp para sfidës me Atleticon, zërat për një
Arben Gashi e quan frikacak Shpend Ahmetin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Arben Gashi ka deklaruar se anulimi i debatit nga ana e Shpend Ahmet
Xhevat Ademi i drejtohet Minovskit: Mëso shqip të flasim pa kufje (VIDEO) Gjatë debatit të sotëm për ligjin për gjuhët në Kuvend, deputeti i BDI-së Xhevat Ademi, ju drejtua deputetit të VMRO-së
Hoti: LDK nuk i ikën debatit, Ahmeti të marrë krejt ekipin kur të dojë Që prej një kohë të gjatë LDK-ja dhe Shpend Ahmeti e akuzojnë njëri-tjetrën për frikë nga përballja në debate. Por, A
Zbulohet arsyeja e debatit midis Neymarit dhe trajnerit Emery Zbulohet arsyeja e prishjes së marrëdhënieve mes Neymar dhe trajnerit të PSG Unay Emery. Sipas informacioneve që vij
FA ndëshkon Wengerin pas debatit me gjyqtarin Swarbrick Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger është pezulluar nga një sulm i Federatës së Futbollit për një konfrontim të zemërua