999 rezultate për

debati

Debati i kaloi pritshmëritë, çfarë bënë ndryshe herën e fundit Trump dhe Biden Presidenti amerikan Donald Trump dhe sfiduesit i tij demokrat Joe Biden zhvilluan debatin e tyre të dytë dhe të fundit t
Debati Trump-Biden, këngëtarja shqiptare e pranishme (FOTO LAJM) Presidenti republikan i SHBA Donald Trump dhe sfiduesi i tij demokrat, ish nënkryetari Joe Biden, u përfshinë në një deb
Del rezultati i debatit të tretë mes Trump e Biden, kush ishte më i miri Sipas një sondazhi të televizionit CNN, kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, ishte më i
Nga fikja e mikrofonave te akuzat për racizëm, Trump dhe Biden "ndezin" Shtetet e Bashkuara me debatin e fundit Presidenti Donald Trump dhe rivali i tij, ish-nënpresidenti Joe Biden, u përplasën në një debat të fortë të enjten, 12 d
Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM) Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takim
Debati në internet/ A është antifeministe që burrat të hapin dyert për gratë? A është “We Found Love” aktualisht kënga më e madhe në botë dhe Hugh Grant drejton një fushatë kundër piraterisë së tele
Gënjeu, pezullohet gazetari që do moderonte debatin Trump-Biden Një gazetar veteran në Shtetet e Bashkuara, i cili është zgjedhur për të moderuar debatin e dytë midis presidentit ameri
Meta zbulon debatin me Fatos Nanon: Donte të bëhej president, unë dhashë dorëheqjen! Presidenti Ilir Meta, tha se Edi Rama po shkatërron integrimin me atë që bën për zgjedhjet. “Çfarë ka Rama me Marrëve
Plas debati mes Fjoralbës dhe konkurentit të "Përputhen": Bëni si të virgjëra (FOTO LAJM) "Djem të vegjël në moshë në marrëdhënie me femra më të mëdha”, kjo ishte tema e diskutimit në rubrikën “Trotuar”, në “E
Meta sfidon Ramën për përballje televizive: Ku e lamë debatin për OFL? Meta i kërkon sërish kryeministrit Edi Rama që të përballen në një studio televizive. Teksa kryeministri e akuzoi dit
Trump heq dorë nga debati me Biden: Nuk do humbas kohën time Donald Trump deklaroi se nuk do të marrë pjesë në një debat virtual me të nominuarin demokrat Joe Biden, raporton BBC.
A do të marrë pjesë Trump në debatin e dytë presidencial? Presidenti amerikan Donald Trump, i cili ka konfirmuar se do të marrë pjesë në debatin e ardhshëm presidencial me Joe Bi
Kaosi në debatin Trump-Biden theu rekorde, por vëmendjen e morën bashkëshortet e tyre Debati presidencial mes presidentit Donald Trump dhe ish-nënkryetarit Joe Biden ishte ndër më të ashprit që theu rekorde
Debati kaotik, Trump dhe Biden i rikthehen fushatës Presidenti republikan Donald Trump dhe rivali i tij demokrat, ish nënpresidenti Joe Biden, iu rikthyen fushatës të mërku
Si e futi Trump debatin e parë presidencial në kaos Në duelin e parë televiziv mes presidentit Trump e kandidatit demokrat, Joe Biden nuk pati shkëmbim replikash, sepse Tru
Puthi xhaxhain e saj në buzë, mbesa e Biden pas debatit: Do e godisja Trumpin në fytyrë Mbesa e Joe Biden, Naomi, ka shpërthyer pas debatit të parë presidencial të xhaxhait të saj, me Donald Trump. Ajo ka
"Çfarë dreqin ishte kjo?", kaos i plotë në debatin e parë Trump-Biden Nga Carla Bleiker Çfarë dreqin ishte kjo? Këtë pyetje mund t’i bëje vetes si spektator pas debatit të parë tel
Rrëmbeu 48% të votave, Joe Biden fiton debatin e parë presidencial në SHBA Sot u zhvillua debati i parë presidencial në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sipas sondazheve të zhvilluara nga CBS
Plas "live" mes Murrizit dhe Mërtirit: Me këto batutat 2 lekëshe ik rrej katundarët e Myzeqesë Deputeti Myslim Murrizi është përplasur ashper mbrëmjen e sotme me analistin Ergys Mërtiri gjatë një debati politik në e
Spiropali "del nga vetja" gjatë debatit live: Unë juve ju ha për mëngjes! Një debat i ashpër është zhvilluar sonte në "OPEN" mes deputetes Elisa Spiropali dhe Endri Shabanit të "Nismës Thurje".