999 rezultate për

debat

Burrë me lek apo me humor? Debati epik i Encës me komentuesin në foton e Mamaqit (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ka ndarë sot me fansat një foto të bërë mbrëmë në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi. Ai ka pozuar p
Nga muhabeti "mjalt" i ministrave tek debati me Murrizin: Çfarë nuk u pa sot nga Kuvendi (FOTO LAJM) Parlamenti ka zhvilluar seancën e radhës parlamentare ditën e sotme, ku nuk kanë munguar replikat dhe akuzat mes palëve,
Këtu nisi debati që çoi në përplasjen mes Molliqajt dhe Haki Abazit (VIDEO) Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë, Haki Abazi nga
Pas sherrit me politikanin, flet burri i Besa Shahinit Pas debatit në studion televizive dhe pas sherrit ka folur edhe burri i Besa Shahinit, ministres së Arsimit, Dardan Moll
Çfarë ndodhi mbrëmë nga debati i ashpër deri te përleshja fizike e Molliqajt dhe Abazit (VIDEO) Në përleshje fizike ka përfunduar debate mes dy kandidatëve për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi dhe atij n
Debati në gjykatë, ish-Ministri Tahiri mohon akuzat pasi prokuroria kërkoi 12 vite burg Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon 12 vite burg për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Por me pranimin e gjykim
Raporti "armiqësor" i Eni Çobanit dhe Agron Llakaj, juristja rindez debatin (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë Eni Çobani është juristja e të "Dielës Shqiptare" dhe e mirë njohur nga publiku. Paralelisht Agron
Debati Rama-Bushati: Është mbushur kupa, PS të luftojë në mënyrë agresive të inkriminuarit ISh-ministri i Jashgtëm Ditmir Bushati, ka dërguar një kërkesë në selinë e PS ku kërkon trajtim në mënyrë rigoroze të pë
Ankth dhe depresion para lindjes! Sara Hoxha rrëfen debatin që bëri me të ëmën (FOTO LAJM) Sara Hoxha mund të jetë me pushime në Capri, por këto kohët e fundit nuk kanë qenë aspak të lehta për të! Ajo ka treg
Pushime me të dashurën 40 vjet më të vogel, aktori i njohur shkakton debat (FOTO LAJM) Aktori i njohur Dennis Quaid, është fotografuar në Itali me të dashurën e tij të re, Laura Savoie. 65-vjeçari dhe 26
Zbardhet debati, socialistët shkodranë të revoltuar: Na turpëruat me Valdrinin (FOTO LAJM) Debate të ashpra mes socialistëve shkodranë dhe të deleguarve të Edi Ramës. Debati ka qenë me tone të larta dhe Senid
Drake bën tatuazh Beatles, kuptimi nxit debat në rrjet (FOTO LAJM) Drake ka bërë tatuazh të ri në dorën e tij. Kwngwtari bëri tatuazh grupin e njohur nga Liverpool Beatles në dorën e t
Debatoi me ministrin, pushohet nga puna gazetari i njohur italian Giampaolo Pansa një kritik i rreptë i ministrit të Brendshëm Matteo Salvini pushohet nga puna. Pansa është autor i një r
Punën apo jetën? Pamjet e këtij gazetari kanë shkaktuar mjaft debat (VIDEO) Gazetari pakistanez që raportoi ‘live’ nga një zonë e përmbytur, me ujin që i arrinte deri në qafë, ka ndezur debate. Az
"Uroj të të përdhunojnë për të ndëshkuar" plas debati me Aulona Mustën (FOTO LAJM) Aulona Musta shpesh ndan tema sociale dhe nxit diskutime të ndryshme me ndjekësit e saj. Në një status të publikuar në r
Nga debati me Shakohoxhën tek largimi nga "Digitalb", Ilda Bejleri na sqaroi gjithçka (FOTO LAJM) Tre ditë më parë u përhap lajmi se për shkak të një debati me Dritan Shakohoxhën, moderatorja Ilda Bejleri kishte vendos
Debati për taksën: Humbin bizneset e Serbisë, Kosova përfitoi miliona euro Është mbajtur në Çagllavicë, debati për atë se kush fitoi dhe kush humbi me taksën 100% që Kosova ja vendosi Serbisë tet
Nëna e re nxit debat, e pranon se lan jastëkët 1 herë në 10 vite Një grua e re ka nxitur një debat të nxehtë në internet pasi ka pranuar se nuk i ka larë jastëkët e saj që kur i ka bler
Plas debati në KLP: "I kemi parë të gjitha poshtërsitë, e vërteta ju djeg" Ditën e sotme KLP ka zgjedhur 15 emrat kandidatë për SPAK. Gjatë takimit, ka plasur edhe debati mes Adriatik Alimadhit,
"Qepe ti, hiqi ato syze", Maliqi debaton ashpër në studio me Petro Koçin Deputeti i PD, Lefter Maliqi ka debatuar ashpër me zv/ministrin e Mbrojtjes mbrëmjen e sotme në Open. Debati është nd