999 rezultate për

deas

Tyson Fury: Do të “pushtojmë” Los Angelesin Ish-kampioni i botës në peshat e rënda, Tyson Fury po vijon me përgatitjet intensive për duelin me Deontay Wilder. Trajn
Gjendet varri masiv i afganëve të vrarë nga DEASH Syed Rehman, guvernatori i qarkut Kot, tha se mbi një vjet më parë gjithsej 12 persona u rrëmbyen nga militantët në Kot
Shokon gjenerali rus: Pjesëtarë të organizatës terroriste së DEASH janë trajnuar në bazat amerikane Shefi i Shtatmadhorisë së Rusisë, Valeriy Gerasimov, ka pretenduar se pjesëtarë të organizatës terroriste DEASH janë tra
Marine Le Pen humb imunitetin për shkak të postimit mbi DEASH-in Asambleja Kombëtare e Francës i ka hequr imunitetin deputetes Marine Le Pen, duke i hapur rrugën ndjekjes penale të udhë
Ushtria e Turqisë vazhdon sulmin ndaj terroristëve në Siri, shkatërrohen dhjetra vatra Mësohet se ushtria e Turqisë ka goditur 92 objektiva të DEASH-it dhe PKK/PYD-së në pjesën veriore të Sirisë. Sulmet e
Koço Danaj: Greqia aplikon politika të Megaliideas kundrejt Shqipërisë Kryetari i Listës për Shqipërine Natyrale dhe politologu Koço Danaj është shprehur se Greqia po sillet me Shqipërinë, si
Brazil prite edhe Kroacinë (VIDEO) Kroacia ka mposhtur Islandën me rezultatin 2-0, ndërsa ndeshja e parë kishte përfunduar 0-0. Golat u shënuan nga Man
The Leaders of the future meet in Istanbul On 10-11 October Istanbul will be the meeting spot for some of the world's most innovative minds during the Leaders of t
Hoxhaj: Ideas of Tadic are dangerous Independence of Kosovo has created peace, stability and security in the Balkans and ideas that come from Serbia for the