999 rezultate për

dayane

Shpreh publikisht dashurinë për të, Balotelli i përvishet modeles (FOTO LAJM) Dayane Mello nuk e harron Mario Balotellin. E dashuruar pas tij që në moshën 19-vjeçare, modelja braziliane kishte lënë
Modelja braziliane e apasionuar pas futbollit "djeg" Instagramin (FOTO LAJM) Dayane Mello është një modele braziliane e apasionuar shumë pas sportit dhe sidomos pas futbollit. Në Intagram ajo ës
Çfarë ka humbur Balotelli, Dayane publikon foto të “nxehta” (FOTO LAJM) Mario Balotelli është përfolur gjithmonë për lidhjet e tij me vajza të famshme. E tillë është edhe Dayane Mello e cila k