999 rezultate për

day-lewis

Filmat që priten për vitin 2018-të Në pritje të vitit 2018, ne ju sjellim listën e filmave më të bukur dhe të shumëpritur që pritet të dalin në vitin që vj
Ndarja e çmimeve Oscar, ja fituesit (FOTO-LAJM) Ata ishin favoritë për të fituar, dhe Daniel Day-Lewis, Ben Affleck, Anne Hathaway dhe Adele nuk bënë gjë tjetër të diel