999 rezultate për

davide

Biznesmeni italian u vetëvra në Shqipëri? Flet miku e tij Zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorelli në Shqipëri, vijon që të jetë mister për organet e drejtësisë. Mediat
Zhdukja e biznesmenit Davide Pecorelli, ekspertët italianë zbarkojnë në Pukë Ekspertë italianë kanë zbarkuar në Pukë ditën e sotme në vendin ku u gjet e djegur makina e biznesmenit italian, Davide
Dalin detaje të reja hetimi, pse udhëtoi drejt Pukës biznesmeni italian dhe ku gaboi policia Prokuroria shqiptare ka zgjeruar pistat hetimore në lidhje me zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli. “ABC”
"Këtu është luftë", zbardhet mesazhi i fundit i biznesmenit italian të zhdukur në Shqipëri Detaje të reja bëhen me dije nga zhdukja misterioze e biznesmeni Davide Pecorelli pak ditë më parë në Shqipëri. Pecor
Zhdukja e Davide Pecorellit: Zbulohet biznesi në Shqipëri, pritet ardhja e hetuesve të huaj Gjatë javës së ardhshme, policia italiane do të udhëtojë drejt Tiranës për të zhvilluar një takim me kolegët shqiptarë n
Zhdukja e biznesmenit italian në Shqipëri, misteri: Telefoni bie, askush nuk e hap! Ende vijojnë hetimet për zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli, ndërsa ADN-ja e kockave të gjetura brenda auto
Sherr te Bayern për Davide Alaba, Bild zbulon debatin në restorant Bayern Munich është klub i pasur, por nuk mbështet shpenzimet pa kriter. David Alaba është kthyer në çështje në kampin b
Tetë karikatura ironike rreth botës moderne që mund të lënë "shije të hidhur" (FOTO LAJM) Çdo ilustrim nga Davide Bonazzi tregon një histori që mund të bëjë që dikush të reflektojë mbi gjendjen e botës sot.
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
Milani gjen fitoren pas tre humbjeve (VIDEO) Milan i është rikthyer fitoreve pas tri humbjeverresht në Serie A. AC Milan e ka bërë këtë në Genoa, të cilën skuadër e
Davide Alaba kërkon largimin nga Bayern Munich Mbrojtësi i Bayern Munich Davide Alaba gjatë një interviste deklaroi se po e mendon gjithmonë e më shumë një largim nga
Tronditet Italia, atleti 16-vjeçari ndërron jëtë në gjumë Sporti italian ka përjetuar një tragjedi të ngjashme me atë të Davide Astorit, përpara një viti. Këtë herë jo në futboll
Sulmuesi tregon makthin e tij pas vdekjes së Astorit Sulmuesi i skuadrës së Atalantës, Josip Ilicic ka theksuar se ka pësuar një makth të madh pas vdekjes së kapitenit të Fi
Vdekja e Davide Astorit, mjekët i kërkojnë prokurorisë edhe 30 ditë kohë Duhet edhe një muaj për të dorëzuar ekspertizën mjekësore të vdekjes së Davide Astorit. Mjekët ligjorë, Carlo Moresc
Përkujtohet Astori dy muaj pas ndarjes nga jeta “Gazzetta dello Sport” ka përujtuar Astrin fiks dy muaj nga ndarja nga jeta e futbollistit të Fiorentinës. Gazeta italia
Edhe Stefano Pioli bën tatuazh emrin e Davide Astorit Pas Cristiano Biraghit, tani është edhe trajneri i Fiorentinës Stefano Pioli që ka bërë një tatuazh për nder të Davide A
Mbrojtësi i Fiorentinës bën tatuazh emrin e Davide Astorit Mbrojtësi i Fiorentinës, Cristiano Biraghi do të mbajë gjithmonë mend kapitenin Davide Astori ku ka bërë një tatuazh.
Kombëtarja Italiane nderon përsëri Davide Astorin Federata Italiane e Futbollit ka konfirmuar ndryshimin e emrit për çmimin “Fair Play”. Lajmi është konfirmuar nga zëv
Astori luan akoma? 31-vjeçari lejohet të jetë pjesë e Fiorentinas në FIFA 18 EA Sports ka njoftuar se, pas konsultimeve me Fiorentinën, ata do të mbajnë Davide Astori në skuadrën e tanishme për nde
Kombëtarja italiane merr vendimin e papritur pas vdekjes së Astorit Italia e ka lënë të lirë numrin 13 të Davide Astori për miqësoret me Argjentinën dhe Anglinë. Kapiteni i Fiorentinës,