999 rezultate për

david

Davide Alaba kërkon largimin nga Bayern Munich Mbrojtësi i Bayern Munich Davide Alaba gjatë një interviste deklaroi se po e mendon gjithmonë e më shumë një largim nga
Limaj takohet me David Phillips Bashkëkryesuesi i Delegacionit Shtetëror për Bisedime me Serbinë, Fatmir Limaj, ka pritur në takim, ekspertin e njohur a
Thaçi pas takimit me Hale: Të gatshëm për dialog Presidenti Hashim Thaci në Facebook ka shkruar se cka ndodhi sot në takimin me nënsekretarin amerikan për Politikë të Ja
Nis takimi i David Hale me liderët e Kosovës Sapo ka filluar takimi Nënsekretarit për Çështje Politike në Departamentin Amerikan, David Hale me tre liderët e vendit,
Liderët e Kosovës nisin takimet me David Hale Në Prishtinë ka filluar takimi i Nënsekretarit për Çështje Politike në Departamentin Amerikan, David Hale, me tre liderë
Nënsekretari amerikan David Hale vjen në Prishtinë Nënsekretari për Çështje Politike në Departamentin Amerikan, David Hale do të qëndrojë sot për vizitë në Prishtinë. V
Publikohen foto të reja nga avioni i Salas në fund të detit (FOTO LAJM) Emiliano Sala është varrosur ditë më parë në Argjentinë, ndërsa trupi i pilotit, David Ibbotson, nuk është gjetur ende.
Tronditet Italia, atleti 16-vjeçari ndërron jëtë në gjumë Sporti italian ka përjetuar një tragjedi të ngjashme me atë të Davide Astorit, përpara një viti. Këtë herë jo në futboll
David Silva i paqartë rreth të ardhmes së tij te City David Silva ka thënë se nuk ka plane për të ardhmen e tij, pavarësisht që po luan titullar te Manchester City. 33-vje
​Familja e pilotit të Salas kërkon që të vazhdojë kërkimet Familja e pilotit të zhdukur të avionit me të cilin po udhëtonte futbollisti Emiliano Sala ka filluar një faqe për dhuri
Ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura Tashmë që stina e vjeshtës ka trokitur dhe temperaturat po vijojnë të bien sistemi ynë imunitar bëhet më i prekshëm nga
Familjarët e Sala kërkojnë financime për gjetjen e pilotit Emiliano Sala u gjet i vdekur pak ditë më parë pas 3 javësh kërkime, teksa avioni i tij që udhëtonte nga Nantes për në
SHBA në OKB i bën thirrje Kosovës të heqë taksën Përfaqësuesi i SHBA-së në Këshillin e Sigurimit të OKB-së, David Pressman, ka kërkuar që Kosova të heq apo pezulloj taks
"Familja e Emiliano Sala do trupin, e dinë që ka vdekur" David Mearns drejtuesi i kërkimeve për avionin me të cilin po udhëtonte Emiliano Sala dhe piloti David Ibbotson, ka dek
"Çudi se si avioni u gjet pothuajse i padëmtuar" Aeroplani që mbante futbollistin Emiliano Sala për çudi u gjet pothuajse i padëmtuar, dhe ka mundësi që trupi i tij, dhe
Gjeti avionin e fundosur, kërkuesi flet për fatin e Sala-s Në krye të kërkimeve që gjetën avionin e fundosur në det të futbollistit, Emiliano Sala ishte eksperti i shpëtimit, Davi
Gjendet më në fund aeroplani i Emiliano Salas Siç raporton "Sky Sports News", aeroplani që po mbante sulmuesin e Cardiffit, Emiliano Sala më në fund është gjetur.
Dalin detaje tronditëse, piloti i avionit të Sala nuk kishte licencë Piloti i avionit të vogël që u zhduk në ngushticën e La Manche e ku udhëtonte sulmuesi i sapoblerë nga Cardiffi, Emilian
United synon të blindojë 2 yjet e skuadrës Manchester United beson se do të blindojë dy yjet e tyre, David de Gea dhe Anthony Martial. Sipas Evening Standard, M
David Luiz mund të qëndroj te Chelsea David Luiz mund të mbetet te Chelsea. Mbrojtësi 31 vjeçar ka hyrë në gjashtë muajt e fundit të kontratës së tij me Chels