999 rezultate për

david

Victoria dhe David Beckham rrethojnë me masa të forta sigurie shtëpinë e tyre (FOTO LAJM) Pak kohë më parë mediat u pushtuan nga lajmi se disa hajdutë ishin përpjekur të vidhnin shtëpinë e familjes Beckham. Në
Pamjet fantastike të dasmës së David Foster dhe aktores së njohur 34 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtarja, tekstshkruesja dhe aktorja Katharine McPhee, 35 vjeç, u martua me David Foster, 69 vjeç në një dasmë tepër r
David Silva: Ky është sezoni im i fundit te Manchester City David Silva ka konfirmuar se do të largohet në sezonin e ardhshëm nga Manchester City. Mesfushori spanjoll tashmë ka
Gjermania: Jemi dakord për shtyrjen e zgjedhjeve, pranoni vendimin e Metës Nënkryetari i grupit parlamentar të Unionit Kristiandemokrat dhe Kristiansocial në parlamentin gjerman (Bundestag) Johan
Shkrimtari serb: Kosova nuk është Serbi, nuk do të jetë kurrë Shkrimtari Filip David ka thënë se Serbia duhet ta kuptojë realitetin se Kosova nuk është dhe nuk do të jetë kurrë më pj
David Luiz tregon se cili lojtar mund të zëvendësojë Hazardin Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz, ka deklaruar se Callum Hudson-Odoi mund të jetë i gatshëm që ta zëvendësojë Eden Hazar
David Beckham dhe Solskjaer dhurojnë show në ndeshjen miqësore (VIDEO) Ish-lojtarë të Manchester United dhe Bayern Munchen u mblodhën sot në stadiumin "Old Trafford" për të zhvilluar një tak
Ofertë marramendëse nga Katari, David Silva pranë largimit nga Manchester City-t Aventura e David Silvas te Manchester City-t është drejt fundit. Siç raportojnë mediat angleze, fantazisti spanjoll i ci
Vrau efektivin e FNSH-së, burg i përjetshëm për autorin Kanë kaluar më shumë se dy vite nga ngjarja kur , David Qosja qëlloi për vdekje efektivin e FNSH-së, Ardian Kodrën. G
Modeli i famshëm dikur vuante nga një deformim në kraharor (FOTO LAJM) David James Seed është një i ri i cili së fundmi i është ushtruar një operacioni në kraharor pasi kishte deformime të li
Gjigandët spanjoll kërkojnë me ngulm David Neres "Los Colchoneros" përveç mbrojtjes kanë si synim të përforcojnë edhe sulmin. Krahët e ofensivës janë shënjestra e tyre.
Drogë me vlerë 1.3 milionë dollarë, në pranga pronari i Coca-Cola greke dhe aktori i famshëm (FOTO LAJM) Kreu i Coca-Cola greke Alki David është arrestuar në St Kitts, së bashku me partnerin e tij të biznesit miliarder pasi n
Kapet bosi i Coca Cola-s, iu gjet 1.3 milion euro kanabis në avion (FOTO LAJM) Kreu i Coca-Cola greke Alki David është arrestuar në St Kitts, së bashku me partnerin e tij të biznesit miliarder pasi n
Zyrtare: David Luiz rinovon me Chelsea David Luiz ka vazhduar kontratën me Chelsean, që do ta mbajë atë në “Stamford Bridge” deri në vitin 2021. Braziliani
Chelsea spektakolar, realizon dy gola në 3 minuta (VIDEO) Pas përfundimit pa gola të pjesës së parë Chelsea ka realizuar dy gola në shpejtë ndaJ Watfordit. Në ndeshjen që po z
Solskjaer: Nuk ka shanse që ndonjëri të fajësoi De Gean Ole Gunnar Solskjaer ka folur për mikrofonat e Sky Sport pas barazimit të Manchester United ndaj Chelsea-t dhe çështja k
Everton i shkatërroi, De Gea reagon në rrjetet sociale Kapiteni i Manchester United në ndeshjen e makthit, atë të humbjes 4-0 ndaj Everton, David De Gea ka thyer heshtjen e sk
Shirin David, e dashura e re e Boateng? (FOTO LAJM) Shirin David mund të jetë e dashura më e re e Kevin-Prince Boateng. Këngëtarja gjermane ka postuar një foto së bashk
Flet ylli i Ajax-it: Femrat gjermane "vdesin" për burrat brazilianë (FOTO LAJM) David Neres, sulmuesi i Ajaxit të Amsterdamit, tregoi me mediet gjermane se sa të lehtë e ka patur për t’ia rrëmbyer zem
Barcelona vihet pas David Alaba Tani që po afrohet afati kalimtar i verës emri i David Alabas ka filluar të lakohet në media për një largim të mundshëm