999 rezultate për

david

Rita Ora dhe David Beckham shkëmbejnë përqafime në amFar Gala (FOTO LAJM) Dyshja duket se me zor kishte pritur që të takohej! Tani e njohur ndëerkombëtarisht, bukuroshja me origjinë shqiptare
Tragjedi në futboll, vetvritet futbollisti që i ka shënuar Milanit në vitin 2011 (VIDEO) Futbolli përfshihet tronditet nga një tjetër tragjedi. Ish-mbrojtësi i Victoria Plzen, David Bystron, është gjetur i var
Bayerni prezanton fanellat e reja, të ngjashme me ato të viteve '70 (FOTO LAJM) Bayerni i Mynihut ka prezantuar fanellat për sezonin e ardhshëm, teksa klubi gjerman ka vendosur që të bëjë një transfor
David Beckham "përçan" fansat për rolin e tij në filmin "Mbreti Artur" (FOTO LAJM) Ish futbollisti i njohur i kombëtares angleze David Beckham tërhoqi vëmendjen verën e kaluar kur deklaroi se do të ishte
Familja me 10 djem, presin të 11-n (FOTO LAJM) Nëntë palë rroba me baltë, çorape me ere të keqe të rreshtuara si kukulla ruse nga më e madhja tek më e vogla. Nëntë
5 gjërat që nuk i keni ditur për David Beckham! David Beckham është thjesht një nga njerëzit më të famshëm në planet. I tillë është niveli i famës që ai e ka arritur, d
Përfundon pas 90 minutash takimi mes Bashës dhe negociatorëve Ka përfunduar takimi 90-minutesh mes kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe dy zyrtarët e PPE-së David Mc Alliste
Formacioni i vitit në Premier League, ka shumë surpriza (FOTO LAJM) Në premier League kanë mbetur edhe 5 javë nga fundi i kampionatit, teksa titulli deri në fund do të diskutohet me Chelse
Victoria Beckham tregon sekretin e martesës së saj të gjatë (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka zbuluar sekretin e thjeshtë e martesës së saj të shëndetshme me ish-futbollistin David Beckham. Ç
David Villa gol nga mesi i fushës, mahnitet Pirlo (VIDEO) David Villa ka shënuar një gol të “çmendur” në ndeshjen mes New York Cityt dhe Philadelphia Union në Major League Soccer
David Brown rikthen në treg Mini klasikun e para 60 vjetëve (FOTO LAJM) Kompania David Brown Automotive, e cila në panairin e sivjetmë të automobilave në Gjenevë prezantoi modelin Speedback GT
Ferrari i David Beckham del në ankand për shitje (FOTO LAJM) Ylli i futbollit përveç se është i njohur në fushën e futbollit, ai po ashtu është edhe një koleksionist i pasionuar i v
Mos e humbisni këtë show, ja makinat super luksoze dhe Vip-at botërorë që do zbarkojnë këtë verë në Tiranë (FOTO LAJM) Maratona 4.800 kilometra e makinave super lukzose, “Gumball 3000”, e cila është kthyer tashmë në traditë që prej vitit 1
Trondit David Brown: Fëmijët janë abuzuar, por mua më akuzuan sepse... John David Brown i dënuar për abuzime seksuale me të mitur, pranon për herë të parë se fëmijët e strehuar në fondacionin
Vrasja në Devoll, trondit dëshmitari: E vrau se si dha lekët e drogës… Një ditë pas ngjarjes së rëndë në fshatin Braçanj të rrethit të Devollit, ku Zarif Alliu, 44 vjeç, mbeti i vrarë për paz
Kush ishte David Rockefeller dhe pasuria që zotëron familja Familja Rockefeller-ve ka disa shekuj të paktën që përmendet për rolin e tyre veçanërisht në fushën e ekonomisë. Megjith
Ndërron jetë në moshën 101-vjeçare bankieri më i fashmën në histori, David Rockefeller Ka ndërruar jetë në moshën 101 vjeçare filantropi, njëherësh edhe bankieri më i fashëm në botë, i cili ka zotëruar një n
Gjykata rrëzon kërkesën e anglezit të dënuar për pedofili Gjykata e Tiranës ka hedhur poshtë kërkesën e anglezit David Brown i cili është akuzuar nga drejtësia shqiptare me 11 vi
Vrasja në Devoll, i plagosuri: Sherri nisi për 25 kg drogë Zbardhen detaje të tjera të reja në lidhje me vrasjen e djeshme në Devoll. I plagosuri ka rrefyër se ai bashkë me person
Pas 34 vjetësh shkarkohet nga RTSH-ja kompozitori i njohur, ja mesazhi i vëllait Pianisti i famshëm shqiptar, Genc Tukiçi ka lajmëruar se vëllai i tij, kompozitori me 35 vjet punë në RTSH, David Tukiçi