E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

dauti

Klip plot ngjyra nga Dafina Dauti (FOTO LAJM) Edhe Dafina Dauti do të vijë së shpejti me një klip të ri. Në Facebook ajo ka postuar edhe një foto, ku tregon se kanë n
Dafina na njeh me ëngjëllin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dafina Dauti, i kushton një vëmëndje të madhe edhe familjes së saj. Në rrjetin social Facebook, këng
Sarandë, kapen 55 kg drogë Një sasi prej 55 kg drogë e llojit marijuanë u bllokua mëngjesin e sotëm nga policia e Sarandës në afërsi të Ksamilit. L
“Hilal” mbledh ndihma për refugjatët sirianë Në Maqedoni javë më parë është apeluar që të mblidhen ndihma për refugjatët sirianë në kampet e Bullgarisë. Apelit të bë
Analisti Dauti: Jo shpenzime për mjë president "kukull" Në Maqedoni shumë shpejt pritet të ketë zgjedhje parlamentare dhe presidenciale. Ndërkohë vazhdojnë dilemat për emrin e
Automatiku i xhandarëve serb në gjoksin e 84-vjeçarit kosovar Dy qytetarë të Kosovës teksa kanë shkuar në mal për të prerë dru janë përballur me pjesëtarë të xhandarmërisë serbe, të
Hidhet në lumë, 36-vjecarja shpëtohet nga banorët e zonës Një 36-vjeçare nga Elbasani është shpëtuar sot nga disa banorë pas një tentative vetëvrasjeje. Shtetasja Natasha Dauti k
AK: Listat me dublime Aleanca Kuqezi ka denoncuar nga Korça fryrjen e listave zgjedhore, ku ende ka persona të vdekur apo edhe dublime. Përmes
AK: Berisha-Samaras, pazar eshtrash në pazarin e Korçës Aleanca Kuq e Zi protestoi sot në qytetin e Korçës kundër kërkimeve për eshtra të ushtarëve grek, kërkime që rrjedhin ng
Sherr mes të rinjsh, plagosen dy persona Dy të rinjë kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në qytetin e Ersekës pas një sherri banal. Sipas policisë në këtë
Korçë, përplaset nga makina, vdes 73 vjeçarja Një 73 vjeçare nga qyteti i Korçës ka mbetur e plagosur gjatë mbrëmjës së sotme teksa ishte duke kaluar rrugën. Donika T
Ylber Dauti, avokati shqiptar i miliarderëve Avokati shqiptar në New York, Ylber Dauti, po shënon një karrierë suksesesh në ngjitje. Edhe pse ka vetëm 10 vjet në SH
Djemtë qëllojnë me sopatë babain Një 53-vjeçar ka rënë sot pre e një krimi në familje të ndodhur në Ballsh. Burime zyrtare të policisë kanë thënë se shte
Dosjet, dorëzohen materiale të tjera për liderin e BDI-së Materiale të reja të dosjeve që kanë të bëjnë me liderin e BDI-së, Ahmeti Ahmeti dhe Fazli Veliun janë dorëzuar dje pran