999 rezultate për

daut

Daut Haradinaj: Nuk duhej t’i ndalohet kandidimi Kurtit Daut Haradinaj, nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, në "Kallxo Pernime" ka thënë se vendimin e Panelit Zgjedhor për A
"Maqedonasit janë vetëm me 60 mijë veta më tepër se shqiptarët në Maqedoni" Lajmi se shqiptarët në Maqedoni janë 47 për qind nga popullsia e e përgjithshme e Maqedonisë ka nxitur debat mes intelek
Arrihet marrëveshja me Ramën, naftëtarët do të përfitojnë 40 mijë lekë për 1 vit Ditën e sotme është arritur marrëveshja mes naftëtarëve dhe kryeministrit Edi Rama. Lajmin e bëri të ditur kreu i Sindik
Rëndohet gjendja e naftëtarëve, në grevë do hyjnë gratë Në ditën e 18 të grevës së tyre të urisë, naftëtarët shprehen të zhgënjyer që problematika e tyre nuk është zgjidhur end
Rëndohet greva e urisë së naftëtarëve, shtrohet në spital pas dy goditjeve në zemër Sokol Dautaj Kreu i sindikatës së naftëtarëve Sokol Dautaj i cili ka pësuar dy goditje në zemër është dërguar mbrëmë në spitalin e Ma
Vrasje e prostitucion, OFL vë në shenjestër 3 fierakët Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularët për deklarimin e burimit të pasurive tre ish-të dënuarve për shfrytëzi
Dy shtëpi me vlerë rreth 500 mijë euro! Daut Haradinaj merr borxh tek familja e gruas Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK) ka publikuar deklarimet e pasurisë të zyrtarëve që kanë poste publike. Deputeti i
Daut Haradinaj: AAK përkrah mocionin, qeveria po largohet bashkë me Veliun Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka thënë se AAK do ta përkrahë mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë.
Daut Haradinaj fton Kurtin në seancë të përballen për taksën Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj ka kërkuar nga kryeministri Albin Kurti që të jetë prezent në seanc
I vëllai dha dorëheqjen nga kryetar i AAK, flet Daut Haradinaj Ramush Haradinaj dha dorëheqjen nga posti i kryetarit të AAK duke i hapur rrugë zgjedhjeve të reja në parti. U aludua
Është i verbër, por ky shqiptar punon si zdrukthtar Ky që po shihni në foto është Daut Hoxha. Edhe pse i verbër, ai k ka punouar si zdrukthtar prej 18 vjetësh. Ai është nga
Aksident i rëndë në aksin Prishtinë-Ferizaj, 4 të plagosur Minuta më parë, rreth orës 15:06 ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, udhëkryqi i fshatrave Small
2 motra për 2 vëllezër, historia e pabesueshme si u njohën Daut dhe Lola Haradinaj (VIDEO) Lola dhe Anita Muçaj, dy motra, u martuan me dy vëllezër: përkatësisht Ramush dhe Daut Haradinaj. Pikërisht për të folur
Tragjedia: Gruaja mbuluar me gjak, Dauti nuk pranoi t'i përgjigjej policisë dhe u hodh nga ballkoni Të reja të tjera janë mësuar lidhur me tragjedinë që goditi familjen Gjokola në Librazhd mbrëmjën e kaluar, teksa grupi
Tragjedia e familjes Gjokola, e shoqja ende gjallë kur bashkëshorti u hodh nga kati i katërt (FOTO & VIDEO) Këto janë pamjet e trishta të tragjedisë që goditi familjen Gjokola, mbrëmjen e së premtes në Librazhd. Daut Gjokoll
Daut Haradinaj: Kulla dhe Çakorri i mbetën Kosovës Daut Haradinaj në një debat televiziv është zotuar se Kulla dhe Çakorri do të mbeten të Kosovës. Ish-deputeti i AAK-s
U tha se u ndalua në Vienë, flet Daut Haradinaj Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka hedhur poshtë lajmet se është ndaluar nga policia austr
Ndalohet në Vjenë vëllai i Ramush Haradinajt Deputeti i AAK-së, vëllai i kryeministrit Ramush Haradinaj, Dauti, është ndaluar në Vjenë për shkak të fletë-arrestit të
Daçiç i vërsulet Haradinajt, e akuzon si avokat të SHBA-ve Ivica Daciq ka vazhduar edhe sot replikën me deputetin e Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj. Tentimi i poshtërimit t
Situatë e rrallë në Kukës, PS refuzon mandatet e PD Partia Socialiste nuk do të pranojë të marrë mandate nga ato të opozitës, në qarqet ku pritet të shterojnë listat e kand