999 rezultate për

date

ZYRTARE/ Salianji jashtë Kuvendit! Del lista e plotë, kush janë 13 demokratët që u skualifikuan nga gara Periudha e punës së Komisionit, e ndarë në 3 faza, zgjati nga data 3 Gusht deri në 22 Tetor 2020. Në emër të Kryesisë së
Dalin emrat, kush janë të përjashtuarit në listat e PD-së? Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve për deputetë pranë PD-së ka bërë një deklarate për përfundimin e fazës së parë të
Mbyllet hipoteka në këtë qytet, 8 punonjës infektohen me koronavirus Ttetë punonjës janë infektuar me koronavirus në hipotekën e Korçës, dukë i vënë drynin kësaj të fundit. Fillimisht u
Kujdes! Produktet kozmetike që përdorni në përditshmëri kanë një datë skadence Produktet kozmetike mund t’ju shkaktojnë probleme me lëkurën nëse shkelni atë që njihet si “afati i skadencës”. Secila p
Ndryshon leja e qarkullimit, çfarë përmban urdhri i ri i Ministrisë së Infrastrukturës (FOTO LAJM) Ministrja e Infrastrukturës ka miratuar vendimin për lejen e qarkullimit në bazë të direktivave të Bashkimit Evropian.
Fiorentina në krizë rezultatesh, klubi "vjollc" nis negociatat me Sarrin Fiorentina vendosi të konfirmojë Giuseppe Iachinin në pankinë verën e kaluar, por rezultatet e këtij fillim-sezoni nuk j
Basha garanton transparencë, çfarë do të ndodhë me kandidatët për deputet që u skualifikuan Kryetari i PD, Lulzim Basha u pyet nga gazetarët se çfarë do të ndodhë me kandidatët për deputetë apo kryebashkiakë që u
Grabiste dhe p*rdhunonte të moshuarat, çfarë e tradhtoi "tmerrin e Palasës" dhe shokun e tij Një ditë më parë u vu në pranga një 48-vjeçar, pasi kishte vjedhur një telefon celular si dhe 50 mijë lekë të vjetra.
Kush janë 10 kandidatët që marrin "bekimin" e Metës për në Kushtetuese Institucioni i Presidentit të Republikës, ka bërë publike listën e aplikantëve që kanë shprehur interesin për të kandidu
Si do zgjidhen kandidatët e rinj për deputetë? Flet Rama Kryeministri i Shqipërisë gjatë një konference për shtyp ka treguar si do bëhet përzgjedhja e kandidatëve të rinj për de
"Golden Boy 2020", lista më 20 kandidatët Procesi për dhënien e çmimit "Golden Boy 2020" është në fazën finale. Më 14 dhjetor do të zbulohet se kush do të pasojë
Ja kush ka gjasa të bëhet president i ri në Kosovë sipas analistëve Në “Debat Plus” analistët kanë komentuar disa nga emrat e lakuar për t’u zgjedhur në postin e Presidentit. Në mesin e
400 kandidatë kaluan fazën, kur do të jetë gati "FBI-ja" shqiptare? Besnikëri, integritet, trimëri! Kjo është kryefjala në logon e BKH e publikuar për herë të parë sot para kandidatëve që
Hyri të grabisë vilën, shqiptari gjendet i pajetë varur në kangjella Një shqiptar është gjetur i pajetë në Greqi, pasi ishte varur në kangjellat e një vile. Ngjarja dyshohet të ketë ndod
Mbyllet procesi i parë i garës për hetues të BKH, skualifikohen 229 kandidatë Mbyllet procesi i shqyrtimit të aplikantëve fillestarë për tu bërë pjesë e Byrosë Kombëtare të Hetmit. Përmes një njo
Futbolli i bashkohet politikës, Muça dhe Lila zyrtarizohen kandidatë për deputetë Andi Lila dhe Gentian Muça, bëhen gati të synojnë një karrierë shumë të ndryshme nga bota e sportit që kanë përfaqësuar
Përfundon numërimi i votave në Tiranë, skualifikohet një prej kandidatëve Partia Demokratike ka përfunduar numërimin e votave të anëtarësisë në qarkun e Tiranës. Nga 140 kandidatë, anëtarësia e
Përfundon numërimi për Kamzën, 268 demokratë kundër Xhelal Mziut Ka përfunduar numërimi i votave të anëtarësisë për kandidatët për deputetë në degën e Kamzës. Demokratët kanë konfir
Lista me 140 emrat, përfundon votimi për kandidatët e PD në Tiranë Ka përfunduar votimi për kandidatët për deputetë për qarkun e Tiranës. Mësohet se votimi u mbyll në orën 18:00, ndërsa p
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m