999 rezultate për

datat

UEFA zbulon datat e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve Kanë mbetur pak më shumë se një muaj nga rikthimi i garës më të madhe evropiane për klube, Ligës së Kampionëve. Tanim
Datat kur pensionistët do të marrin shpërblimin e fundvitit sipas kategorive Pas vendimit të qeverisë për të dhënë shpërblim për pensionistët me rastin e festave të fundvitit, Instituti i Sigurimev
Afron Coppa Italia, datat dhe orari i ndeshjeve Federata italiane ka njoftuar datat dhe orët e dueleve të 16 skuadrave të fundit në Coppa Italia. Coppa Italia do të
Anxhela Peristeri shpallet fituese e Festivalit? Reagon drejtori i RTSH-së (FOTO LAJM) Prej ditësh në portale ka qarkulluar lajmi se fituesja e Festivalit të Këngës në RTSH është përzgjedhur nga juria dhe aj
Horoskopi javor/ ç'kanë parashikuar yjet për datat 26 tetor - 1 nentor Dashi Nuk pritet që kjo të jetë një javë fort e mbarë për të lindurit e shenjës së Dashit, sidomos në aspektin sentim
"Javë e re, kësmet i ri", zbuloni ç'surpriza ka parashikuar Paolo Fox për datat 19-25 tetor Dashi: Mërkuri do të kthehet më në fund nga shenja juaj, por Venusi dhe Dielli do të jenë në prapavijë. Shpeshherë do të
Nga sfida e parë e grupeve deri te finalja, mësoni datat e ndeshjeve në Champions Ditën e sotëm në Nion të Zvicrës është hedhur shorti, që ka vendosur skuadrat në grupet e Ligës së Kampioneve. Pasi u
Reja nuk i besoi që nga fillimi, Uzuni nuk kursen lëvdatat për veten: Çunat nuk kishin forcë, ndryshova lojën Myrto Uzuni nuk ka hezituar të thur lëvdata për veten i cili nuk u aktivizua që në fillim nga Reja. Paraqitja e tij
ZYRTARE/ Dalin datat e Kupës së Italisë! Ja kur nis dhe mbaron Lega Serie A, e cila do të zbulojë kalendarin e ri nga ora 12:00 ditën e mërkurë, por ka njoftuar gjithashtu datat e Kup
Van Persie nuk kursen lëvdatat për Conten: I ka dhënë strukturë Interit Robin van Persie është shprehur optimist për rrugëtimin e Inter në Ligën e Evropës. Inter luan nesër mbrëma në gjysmë
Publikohen datat e nisjes së 5 kampionateve më të forta në Evropë Serioziteti i pandemisë bëri që ligat të punonin nën trysni për ta përfunduar sezonin gjatë muajve të verës, korrik dhe
Zyrtare: Caktohen datat për transferimet në Angli Liga Premier ka konfirmuar se afati i transferimeve për këtë verë do të hapet më 27 korrik dhe do të përfundojë me 5 tet
Si kurrë më parë, Spanja cakton afatet për merkaton e verës COVID-19 ka shkaktuar ndryshime të mëdha në botën e futbollit që po përshtatet me kushtet e pandemisë. Fillimisht, të
DATAT/ Ja kalendari i ri i EURO 2020 Presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin dhe komiteti ekzekutiv kanë dhënë disa detaje në lidhje me garat evropiane të sez
U shty prej pandemisë, vendosen më në fund datat kur do të mbahet Eurovizioni Për shkak të pandemisë së koronavirusit, Eurovisioni u shtye këtë vit, teksa publiku nga mbarë bota e priste me padurim.
Balluku mohoi fluturimet, Italia nxjerr datat kur do rinisin udhëtimet me Shqipërinë (FOTO LAJM) Pandemia solli mbylljen e kufijve ajror dhe tokësor. Ende nuk ka një vendim final për Italinë, ku për momentin mbetet pe
Zyrtare: Caktohen datat për afatin e transferimeve në Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka njoftuar se afati i transferimeve të verës në Itali do të zhvillohet nga 1 shtatorit
Do kemi zgjedhje të parakohshme? Balla jep datat kur mund të votojnë shqiptarët Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla dha sot datat e mundshme se kur shqiptarët do mund t’i drejtohen kutive t
Caktohen datat për ndeshjet Juventus-Milan, Inter-Napoli dhe finalja e Kupës së Italisë Mediat italiane raportojnë se është vendosur që ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Italisë mes Juventus-Milan dhe Inter-Na
ZYRTARE/ Datat dhe oraret e La Liga për rinisjen e kampionatit La Liga ka zbuluar datat e rikthimit të kampionatit. Sezoni do të rifillojë më 11 qershor me derbin Sevilla-Betis dh