999 rezultate për

data

Fare afër, zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Bëhuni gati për një dasmë VIP këtë fundjavë. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kan
Mësohet data kur kthehet në fushë Hazard I ardhur këtë verë te Real Madridi, Eden Hazard nuk e ka bërë akoma debutimin në La Liga, pasi vuan nga një dëmtim në ko
Ambasada amerikane bën apelin e rëndësishëm për vizat, kujdes me datat (FOTO LAJM) Ambasada amerikane në Tiranë, ditën e sotme ka bërë një njoftim të rëndësishëm në faqen e saj zyrtare përsa i përket viz
PDK-në nuk e do askush në krah, KQZ cakton datën limit të regjistrimit të koalicioneve 30 gushti është data e fundit kur partitë politike duhet të regjistrohen si koalicion nëse nuk duan që të hyjnë vetëm në
Hoti: Kryeministri na takon neve, mandatari caktohet të hënën sh-shefi i deputetëve të LDK’së, Avdullah Hoti, ka treguar se për çfarë janë dakorduar në mbledhjen e sotme të Kryesisë
“A të kujton gjë data 27 Janar 2003?” PD nxjerr sot letrat për Valdrin Pjetrin Reagimit të kryebashkiakut të Shkodrës të zgjedhur në 30 qershor nbi fletushkat e shpërndara dje i është përgjigjur sëri
PD akuzon sërish Valdrin Pjetrin: Çfarë të kujton data 27 janar 2003? Pas akuzave të Partisë demokratike se është dënuar për trafik droge në Itali, kryebashkiaku i zgjedhur i Shkodrës, Valdr
VMRO propozon dy data për zgjedhjet e parakohshme Lideri i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski thotë se partia e tij i pret me padurim zgjedhjet e parakohshme parlamentare.
Veseli shpërfill Thaçin: Nuk përcakton mandatarin siç kërkoi Presidenti Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nëpërmjet një shkrese zyrtare, ka kërkuar nga bartësi i koalicionit fitues (Partia D
Shtyhen aplikimet, kjo është data e fundit kur mund të aplikoni për oficer të policisë kriminale Policia e Shtetit ka shtyrë deri në datën 15 shtator 2019 afatin për aplikimet për rekrutimin e 100 studentëve që kanë p
La Liga merr vendimin e rëndësishëm për datat e ndeshjeve Federata e Futbollit të Spanjës bashkë me komisionin e garave ka vendosur që ndeshjet e ligës mund të luhen vetëm të sht
Zbardhet mbledhja e Ramës, caktohet data kur socialistët do marrin bashkitë e djathta Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit e qarqeve të veriut në selinë e PS-së, ku ka bërë dhe porositë e marrje
Vendoset data e fillimit të Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka vendosur që Serie A të fillojë me 25 gusht. Kalendari i kampionatit italian do të
Nuk e ndal as prokuroria zvicerane, Loredana Zefi së shpejti në Kosovë Reperja Loredana Zefi ka publikuar datat e koncerteve që do të performojë këtë verë. Edhe pse ajo është akuzuar për z
Zbulohet data kur fillon La Liga, dhe oraret e ndeshjeve LaLiga do të fillojë të premten e 16 gushtit më ndeshjen e parë, Bilbao-Barcelona. Në këtë edicion katër ndeshje do t
E konfirmon Tyson Fury, kjo është data e revanshit me Deontay Wilder Boksieri britanik, Tyson Fury, ka konfirmuar përfundimisht revanshin për titullin e kampionit WBC. Fury ka zbuluar se
Zbulohet data kur Griezmann do ti bashkohet Barcelonës Antonie Griezmann do të zyrtarizohet në datën 14 korrik te Barcelona. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga "Mundo
Mësoni se cilat janë kriteret, datat dhe pagesat për të aplikuar në universitet Kanë nisur dilemat e para për maturantët pas marrje së rezultateve të 4 provimeve të maturës. Duke bërë llogaritë e p
"Merr fund kriza politike, kur do të takohen Rama dhe Meta" (FOTO LAJM) Shqipëria aktualisht ndodhet në një situatë politike jo fort të kënaqshme. Opozita është ndarë prej kohësh ndërsa maxhor
Meta nxjerr videon e votimeve në komunizëm: Data e zgjedhjeve është 13 tetori (VIDEO) Ditën e djeshme presidenti Meta shpalli 13 tetorin datën e re të zgjedhjeve vendore, ndërkohë që maxhoranca është e vend