999 rezultate për

dasmes

Ëndrra dhe realiteti, nusja ia plas të qarës kur sheh tortën e dasmës Një grua ka përfunduar duke qarë në ditën e saj të dasmës pasi ka parë tortën që i ka sjellë pasticeria ku e kishte poro
Pas dasmës, Jonida dhe Besniku iu futën punës dhe po sjellin një projekt të ri! (FOTO LAJM) Në muajin shtator të këtij viti, moderatorja Jonida Vokshi i dha fund beqarisë me partnerin e saj, Besnik Krapin. Cer
"Heronjtë" e dasmës, zjarrfiksja shpëtojnë nusen (FOTO LAJM) Një nuse e re gati sa nuk humbi dasmën e saj, por fatmirësisht u shpëtua nga zjarrfikësit vendas. Julie Gorman dhe sh
Dasma degjeneron në grushte, katër dasmorë në spital (FOTO LAJM) Dasma është kthyer në një arenë boksi. Të ftuarit janë përleshur me njëri-tjetrin, duke përmbysur gjithçka. Nuk bë
Menjëherë pas dasmës, bashkëshortja e futbollistit shqiptar është shtatzënë (FOTO LAJM) Në shtator futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica kurorëzoi në martesë dashurinë disa vjeçare me bukuroshen
JLO drejt martesës, Alex Rodriguez zbulon detajet e para të dasmës (FOTO LAJM) Alex Rodriguez i propozoi për martesë Jennifer Lopez në muajin mars dhe pritet që së shpejti ata të kurorëzojnë dashurin
Pak muaj pas dasmës, këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë? (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli në prill të këtij viti u martua me një dasmë madhështore e cila u komentua shumë. Gre
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
Klajdi Haruni paska mbaruar punë me planet e dasmës, i kërkon Florit dhuratën (VIDEO) Pasi Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të fundit “Thjesht t’du”, Klajdi Haruni ka shprehur dëshirën për t’u martua
"Nuk ka qenë e lehtë", Fatma Methasani flet për shtatzëninë dhe zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme moderatorja, Fatma Methasani ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë”. Në një intervistë me gaze
Pas dasmës, moderatorja shqiptare fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Vilma Masha është në pritje të një bebushi. Moderatorja e njohur sportive kurorëzoi dashurinë me partnerin rreth një
"Shumë e vështirë", Stefi tregon largimin e vajzës pas dasmës Endri dhe Stefi Prifti kanë prezantuan ditën e djeshme në Kenga Magjike këngën e tyre, këngë me një mesazh të fuqishëm,
Babai shqiptar vdiq në aksident pas dasmës së vajzës, mediat italiane i rikthehen tragjedisë Mediat italiane i janë rikthyer tragjedisë së djeshme të familjes shqiptare, e cila u aksidentua teksa kthehej nga dasma
Dasma është afër! Armina Mevlani jep detajet mbi fustanin e nusërisë Armina Mevlani ishte sot e ftuar në “Ftesë në 5”, ku u pyet për planifikimin e dasmës dhe idenë e fustanit të bardhë.
Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë (FOTO LAJM) Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.
Dalin pamje brenda shtëpisë luksoze së Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi më 14 shtator i dhanë fund beqarisë. Ata i thanë “po” dashurisë disavjeçare në një das
Nga kërcimi seksi i nuses, te të ftuarit VIP: Brenda dasmës së vëllait të Gjikos ( VIDEO) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, vëllai i Gjikos, Arbëri, i njohur me emrin artistik Big Bang si produc
Pas dasmës Blero prek zemrat e të gjithëve, i bën premtim publikisht vjehrrit (FOTO LAJM) Më datën 22 të muajit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbiz-it, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë d
Për të dashurin dhe paragjykimet, 44-vjeçarja humb 65 kg në pak muaj (FOTO LAJM) Një 44-vjeçare i vuri vetes kusht që të humbte gjysmën e peshë së saj para ditës së dasmës, por ky ndryshim drastik nuk
Arsyet shkencore pse gratë shtojnë peshë pas martesës Dasma ka mbaruar dhe ka ardhur koha që të vendoseni në shtëpinë tuaj të re, të vendosni rregulla të reja dhe të keni kon