999 rezultate për

dasmen

Si një propozim në fast-food u shndërrua në dasmën e ëndrrave (VIDEO) Në një KFC në Afrikën e Jugut, i rrethuar nga karrige plastike të kuqe, një burrë ulet në gjunjë. Turma aty pranë shpërt
Me pak fjalë, Besniku e paska parashikuar dasmën me Jonidën (VIDEO) Të pranishëm ishin të afërmit dhe miqtë e tyre, të cilët i dhanë dasmës një super atmosferë. Por prisni pak, dasma qe
Detaji që na shpëtoi të gjithëve, në dasmën e Meghan mund të kishin vdekur fëmijë Akoma nuk është harruar dasma madhështore e Meghan Markle dhe Princ Harryt. Gjatë ceremonisë Meghan mbante në duar nj
VIP-a nga Shqipëria dhe Kosova, si u veshën në dasmën e bujshme të vëllait të Gjikos (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur, Gjiko martoi vëllain. Vëllai i Gjikos është producenti Arbër Gjikolli i njohur si Bi
Flor Mumajesi e ka marrë seriozisht rikthimin, e "djeg" në dasmën VIP (VIDEO) Një dasmë gjigande, organizuar me gjithçka luksoze ishte dasma e organizuar mbrëmë, e biznesmenit Kosovar, Petrit Klloko
Iu martua shoqja e ngushtë, pse munguan Gigi dhe Bella në dasmën e Hailey dhe Justin (FOTO LAJM) Modelja Hailey dhe këngëtari Justin Bieber celebruan dashurinë e tyre ditën e djeshme dhe padyshim tërhoqën vëmëndjen e
Punë VIP-ash, në dasmën me Hailey-n Justin Bieber kishte ftuar edhe ish-të dashurën e tij (FOTO LAJM) Këtë fundjavë, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë mbajtur ceremoninë e dasmës së tyre në Karolinën e J
Ia shpëtoi jetën në luftë, gjermani kthehet pas 20 vitesh në dasmën e djalit nga Drenica Aktivisti humanitar nga Gjermania Manfred Kühle është rikthyer në Drenicë, aty ku para 20 viteve ia kishte shpëtuar jetë
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshmebrëmshme Blero dhe Afrona Dika, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke organizuar një dasëm, n
Të tronditur nga tërmeti, çfarë ndodhi në dasmën e Afronës dhe Bleros (FOTO & VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në Ranën e Hedhun është mbajtur dasma e Bleros dhe Afronës. Ceremonia e kurorëzimit nisi në orët e
Xheloze për Jonidën, aktorja e njohur për pak do i prishte dasmën (FOTO LAJM) Javën e kaluar Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi e kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Çifti mbajtën një d
Kush pagoi më shumë për dasmën, Jonida apo Besniku? Përgjigja e çiftit (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Dasma pati elementë t
Po lulet në dasmën e Jonidës kush i kapi? Një VIP tjetër e ka radhën për tu martuar (VIDEO) Dasma e Jonidës dhe Besnikut është padyshim një ndër dasmat më të veçanta që këni parë. Si çift artisësh që është, at
Kjo ju shpëtoi! Moderatori shqiptar rrëzohet gjatë kërcimit në dasmën e Jonida Vokshit (VIDEO) Moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi mbrëmë me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi, në një ceremoni madhësh
Nuk i keni hasur më parë, detajet që e bënë të veçantë dasmën e Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Jonid Vokshi dhe Besnik Krapi kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Të gjithë titujt e mediave
Të gjithë kurioz, shihni si u veshën të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM) Jonida dhe Besniku kanë kurorëzuar ditën e djeshme dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni buzë detit të organizuar
Edhe pak ditë, Blero zbulon kush do këndoj në dasmën e tij dhe Afronës (FOTO LAJM) Çifti shumë i komentuar në media Blero dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre me 21 Shtator. Në d
Virale në Internet, mësuesja "braktis" dhëndrin dhe bën dasmën me nxënësit (FOTO LAJM) Gentijana Maloku është një mësuese nga Vushtrria, e cila ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë. Në ditën e saj më
Kante surprizon tifozin e Chelsea, i shkon në dasmën e vajzës (VIDEO) Në rrjetet sociale është bërë virale një episod që ka ndodhur gjatë fundjavës së kaluar dhe që ka pasur për protagonist
Ish- bashkëshortja e Bleros e ftuar në dasmën e shumëpritur, si përgjigjet Afrona Dika (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika dhanë lajmin pak muaj më parë se në shtator të këtij viti do t’