999 rezultate për

dasme

U zunë se nuk i shkoi në dasmën e djalit, motrat pajtohen pas 1 viti (FOTO LAJM) Debatet, zënkat, hatërmbetjet, shpeshherë janë shkaktarët që çojnë pjestarë të një familjeje të shkëpusin marrëdhënien d
I kërkon shumën marramendëse për dasmë, Fatmira Breçani habitet nga tropojanët (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fatmira Breçani ishte e ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku gjatë intervistës r
"Vishen sikur shkojnë në dasmë në pikë të paradites", Arjan Konomi ka dy fjalë për vajzat e Për'puthen Takimi i Muratit dhe Melisën riktheu në vëmendje bisedën që ai pati bërë më herët me Sindin për mënyrën e veshjeve. N
Ronela ka bërë planet e dasmës në detaje, por kush është fatlumi (VIDEO) Ronela Hajati dhe Young Zerka u komentuan gjatë në media pasi i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare pak muaj më parë
Bashkëshorti i ish-deputetes së PD-së: Bëmë dasmën 4 vite pasi lindi djali Të ftuar sot në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare në Tv Klan ka qenë e ftuar ish-deputetja e njohur e PD-së Or
Rovena Stefa e dashuruar me biznesmenin misterioz: Dua dasmë, e prita shumë vite Rovena Stefa, pak ditë më parë, pranoi se është në një lidhje dashurie dhe shpreson që me mashkulli që ka në krah, të sh
Prekëse: Djali vallëzon me nënën e paralizuar në ditën e dasmës, 3 ditë më vonë ajo vdes (VIDEO) Një djalë ka arritur që dëshirën e fundit të ëmës së tij të sëmurë t’ia realizojë, duke e ngritur nga karroca dhe ta fto
"Shihemi në dasmë", Rudina dhe Marku ndajnë lajmin surprizë në ditën e parë të vitit (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Pas propozimit të Frrokut në një nga vendet
Bukuroshen brune e ka vetëm shoqe? Por pse Getinjo po paralajmëron dasmë (FOTO LAJM) Disa javë më parë, Mozzik dhe Getinjo lançuan këngën e tyre të re të titulluar “El Chapo”. Menjëherë pas publikimit, kën
Si asnjëherë më parë, Leonora Jakupi zbulon detaje nga lidhja e dashurisë (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, këngëtarja e shumë HIT-eve u vendos përballë një interviste mjaft speciale në “Shiko Kush LUAN” ku tituj
"Arsyeja pse nuk bëra dasmë", Adelina Tahiri shpërthen në lot në emision (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundmi në një intervistë në "Prive", ku ndër të tjera foli edhe për jetën e saj private.
Elgiti nuk i ka qejf dasmat, por Klea po planifikon të veshë fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Klea Huta e ftuar në emisionin radiofonik “Pardon My French”, tregoi se ka në plan të bëjë një dasmë shpejti, pavarësish
Magjike: Martohet Hueyda El Saied, dalin fotot dhe detajet e dasmës (FOTO LAJM) Katër vite me pare balerina e njohur Hueyda El Saied, nisi romancën e re me një burrë të quajtur Thierry, i cili para se
Familja korçare nuk lë nusen të shkojë në dasmën e vëllait e as në varrim Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë nëna e një djali autik Antigona. Ajo ka rrëfyer se është nga Burreli dhe
Aurela Hoxha ndahet nga miliarderi, kthehet në Shqipëri pas prishjes së planit të dasmës (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është bërë pjesë e trendit duke pozuar me të brendshme në mes të dëborës. Në një video në rrjetet social
Shkon në dasmë me 6 gra shtatzëna, habit burri: Janë të gjithë fëmijët e mi (FOTO LAJM) Një burrë nigerian i habiti të gjithë, pasi u paraqit në një dasmë me gjashtë gra shtatzëna në krah, ndërsa pretendon se
Historia e pazakontë e kuksianit: Ditën e dasmës, babai mu sul me sëpatë! I ftuar këtë të martë në emisionin “Historia ime” në TV Klan ishte Halil Sinani nga Kukësi, por me vendbanim në Tiranë.
U infektua në dasmën e vëllait, Klopp i del në mbrojtje Salah Jurgen Klop refuzoi që ta kritikojë sulmuesin e tij Mohamed Salah, i infektuar me Koronavirus pasi mori pjesë në dasmën
Ish-ylli i Egjiptit nuk ia përton Salah: Neglizhent ndaj Koronavirusit Pavarësisht pauzës për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, nuk është një moment i mirë për Liverpoolin. Në rikthimin nga
Marina Fara i "dorëzohet" dashurisë, planifikon dasmën me biznesmenin nga Shkodra (FOTO LAJM) Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, i është dorëzuar dashurisë, ndërkohë që ka prezantuar për herë të parë