999 rezultate për

dasmat

Këtë verë na nbytën dasmat, ja pse nuset mbajnë një tufë me lule Para ditës së madhe të martesës, nuset duhet të dinë se si qëndron e vërteta e buqetës së luleve. Mesa duket, histori
Kushte skandaloze, shihni ku gatuhet për dasmat në Shqipëri (FOTO LAJM) AKU në kuadër të kontrolleve për gjithë gamën e produkteve ushqimore në funksion të sigurisë ushqimore ka pasur në vëmen
Bënë namin me dasmat luksoze, kush janë nuset VIP 2018 (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e shoë
Fisheku në pajë e çarçafi i nderit në ballkon, si bëheshin dasmat në diktaturë Dasmat shqiptare vazhdojnë edhe sot të ruajnë traditat e veçanta, por të zbehura shumë me kalimin e viteve. Fotograf
Zyrtarisht të shkatërruara, këto janë dasmat më qesharake që do të shikoni Dasmat sigurisht që kanë të metat e tyre. Shpeshherë dalin të ftuarit të pakënaqur, ndonjëherë cifti ose familjarët.
Bënë namin me dasmat luksoze, kush janë nuset VIP 2018 (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e shoë
Erdhën dasmat, çfarë nuk duhet të vishni në cerëmoni Është ndoshta nga eventet më të veçanta, si për çiftet, ashtu dhe për të ftuarit. Organizimi i gjithçkaje, fillon që nga
Dasmat shqiptare në komunizëm, pse qanin nuset me gjithë shpirt “Të qara me ulërima deri sa të dëgjonte i fundi i katundit ose i lagjes…, se kështu e donte zakoni”. Kështu, media fr
Nuset që përfunduan duke qarë pasi panë fotografitë e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Dasmat sigurisht që kanë të metat e tyre. Shpeshherë dalin të ftuarit të pakënaqur, ndonjëherë cifti ose familjarët.
Fotografitë që vërtetojnë se dasmat nuk kanë pse të jenë perfekte (FOTO LAJM) Dasmat sigurisht që kanë të metat e tyre. Shpeshherë dalin të ftuarit të pakënaqur, ndonjëherë cifti ose familjarët.
Bënë namin me dasmat luksoze, kush nga nuset VIP ka harxhuar më shumë? Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale verën e kaluar padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e
Sezoni i dasmave po vjen, martesat VIP që tundën verën e kaluar (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale verën e kaluar padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e
Dasmat e VIP-ave ndër vite, kush është nusja shqiptare më e bukur? (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë vit padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e show
Modelja prezanton shoqërueset më tërheqëse që kanë parë dasmat shqiptare Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka ndarë tashmë datën e dasmës. Ajo ka vendosur të martohet këtë verë. Dat
U përmend dasmat e llotot, Rama nuk mbahet fare me qytetarët Kryeminsitri Edi Rama ka marrë një pauzë kohore të cilën ia ka kushtuar Facebook-ut dhe qytetarëve të cilët i shkruajnë
Fotot që i bënë dasmat të paharruara! (FOTO LAJM) Është mjaft e vështirë të bësh një foto të pazakontë të dasmës, dhe shumica dërrmuese e tyre duken njësoj. Por ndodh
Dështimet më të mëdha në dasmat mbretërore (FOTO LAJM) Menduat se dasmat mbretërore janë perfekte? Gaboheni tërësisht. Jo vetëm që ndodhin incidente, por ka gabime edhe ng
Xheloz? Ky këngëtar nuk e merr kurrë nusen në dasmat shoqërore Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, këndon shpeshherë nëpër dasmat shqiptare, por ai ka një veçanti. Bashkëshorten e
KUJDES/Dasmat nën shënjestër të hajdutëve, siguroni makinat Muajt e stinës së verës njihen edhe për shtimin e ceremonive të dasmave në Kosovë, por ky detaj nuk u ka shpëtuar hajdut
Viti i dasmave madhështore, moderatori shqiptar i jep fund beqarisë në tetor (FOTO LAJM) Disa nga çiftet e njohura shqiptare e kanë arritur pikën e maturimit të historisë së tyre të dashurisë pikërisht në këto