999 rezultate për

dasma

Dasma kthehet në vatër infeksioni: Infektohen gjysma e të ftuarëve dhe çifti (VIDEO) 32 persona u infektuan në një dasëm në Ohajo, përfshirë edhe çiftin, Anthony dhe Mikayla Bishop dhe tre gjyshërit e tyre
Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Njihuni me fotot më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës. Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjit
2 vite nga dasma, Vilma Masha publikon foton e rrallë me partnerin (FOTO LAJM) 2 vite më parë, moderatorja e sportit Vilma Masha kurorëzoi në martesë dashurinë e saj shumëvjeçare me partnerin. Aj
"Kemi marrë nga 7 mijë euro në dasma",sherr mes këngëtarëve shqiptarë (FOOT LAJM) Një përplasje virtuale ka ndodhur mes këngëtarit Shkëlzen Jetishit-Xenit dhe Labinot Rexha. Ky i fundit në një interv
Traditat më të çuditshme të dasmave në botë (FOTO LAJM) Ka disa tradita martese apo festa beqarie dhe që janë të njohura dhe praktikuar gjerësisht në të gjithë botën. Por,
Dasma përfundon në tragjedi, nusja hidhet nga ballkoni pasi dhëndri vrau veten Dhëndri 32-vjeçar u vetëvra në krahinën Ujjain në Indi pasi ishte gjetur i helmuar në makinën e vet të përplasur. Ai
Dalin pamjet nga dasma: Aktorja e njohur turke i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Aktorja turke Gozde Mutluer është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Kaan Karsan. Lajmin e bukur e ka dhënë vet
Traditat më të çuditshme të dasmave në botë (FOTO LAJM) Ka disa tradita martese apo festa beqarie dhe që janë të njohura dhe praktikuar gjerësisht në të gjithë botën. Por,
Traditat më të çuditshme të dasmave në botë (FOTO LAJM) Ka disa tradita martese apo festa beqarie dhe që janë të njohura dhe praktikuar gjerësisht në të gjithë botën. Por,
Gjeto Luca: Ingrit Gjoni ma nxiu jetën, s’mu nda me telefonata derisa i gjeti numrin gruas time Gjeto Luca ishte sot në një rrëfim ekskluziv në emisionin Vizioni i Pasdites. Një ndër bashkëpuntoret e tij më të mira s
Shqiptarëve nuk ka ligj që i ndalon dasmat, pronari i lokalit merr gjobën e majme 1.000.000 gjobë ka marrë pronari i një lokali në Tiranë pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në subjektin e tij në k
Nuk zuri mend me të parën e as me të dytën, gjobitet për herë të tretë pronari i lokalit të dasmave Pavarsisht paralajmërimeve të policisë dhe te autoriteteve të tjera për të shmangur vendet e grumbulluara me qëllim para
I jep fund beqarisë, publikohen pamjet nga dasma speciale e aktores turke (FOTO LAJM) Zeynep Tugçe Bayat i ka dhënë fund beqarisë. Aktorja turke e njohur në Shqipëri përmes serialit “A vjen më pas dashur
Po dasma?! Armina Mevlani flet për planet e saj: E shoh veten mami shumë shpejt Blogerja Armina Mevlani ka folur sërish për dasmën e shumëpritur të saj dhe planet për t’u bërë mama. Në një intervis
Jo vetëm dasma, por edhe lojra fati: Nami me gjoba ndaj pronarëve Janë gjobitur me 1 milion lekë gjobë pronarët e 2 lokaleve, të cilët u konstatuan në shkelje të protokolleve të sigurisë
Nuk lejohen dasmat, policia e "djeg" vallen me çiftin në Shkodër (VIDEO) Policia e Shtetit dhe Ministria e Shëndetësisë bëjnë thirrje çdo ditë që qytetarët të ruajnë distancimin social dhe të m
Organizuan dasma me flamur, gjobë tre bizneseve Vijojnë gjobat prej 1 milion lekësh për organizatorët e dasmave, edhe pse ky aktivitet si pasojë e koronavirusit është n
Shqiptarët qejflij, gjobiten 15 biznese që organizuan dasma Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapje
Fierakët nuk binden! 11 të infektuar të rinj në plazhe e dasma Covid-19 po përhapet në masë në qarkun e Fierit, ku së fundmi 11 persona janë infektuar në plazhe dhe dasma. Edhe pse