Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

dasmĂs

"Si lokal dasmash", si logoja e re e TKOB u kopjua "ashiqare" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh Ministria e Kulturës kishte hapur një konkurs për logon e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, ku nj
I vunë flakën, KZAZ-ja në Vaun e Dejës zhvendoset në një lokal dasmash KZAZ - ja që u dogj në Vaun e Dejës është vendosur në një lokal dasmash të zonës. Dy ditë më parë KZAZ 6 u dogj nga p
A janë këto fotografi dasmash më të bukurat në botë? (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showb
Vit dasmash, ja futbollistët që do ta "djegin shaminë" këtë verë (FOTO LAJM) Pas çdo sezoni të lodhshëm, shumë lojtarë përfitojnë nga pushimet për t'u martuar partnerët e tyre dhe në fakt shumë shp
Verë dasmash në futboll, 6 yje i japin fund beqarisë (FOTO LAJM) Kjo javë ka qënë e tejmbushur me dasma futbollistësh të njohur. Plot 6 yje i kanë dhënë fund beqarisë së tyre ditët e fu
Surprizon Ed Sheeran, kthehet në këngëtar dasmash (FOTO LAJM) Teksa mediat rozë flisnin për një ndarje me të dashurën, Ed Sheeran i është dedikuar me kohë të plotë muzikës. Ai ka sur
Foto qesharake dasmash (FOTO-LAJM) Albumet fotografike janë shumë të rëndësishme në një ceremoni dasme. Madje shumë çifte shpenzojnë shumë para për këtë di
USHT nuk mund të drejtohet nga një pehlivan dasmash Partia Demokratike Shqiptare ka reaguar sot lidhur me ndryshimet e fundit në Universitetin Shtetëror të Tetovës, të cila
Vera, sezon dasmash në La Liga Vera e këtij viti mund të cilësohet si sezoni i martesave për futbollistët që aktivizohen në kampionatin spanjoll. Një p