999 rezultate për

dasmĂ

Fierakët nuk binden! 11 të infektuar të rinj në plazhe e dasma Covid-19 po përhapet në masë në qarkun e Fierit, ku së fundmi 11 persona janë infektuar në plazhe dhe dasma. Edhe pse
Dasma e shumëpritur me Shkëlzen Berishën u shty, Armina tregon arsyen Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha e shtynë dasmën e tyre e cila mezi po pritej. Megjithatë duke qenë se dasma nuk u
Shqiptarët nuk heqin dorë nga dasmat, gjobiten me nga 1 mln lekë 4 pronarë restorantesh Policia e Fierit ka gjobitur administratorët e katër restoranteve në kuadër të moszbatimit të masave të vendosura në kua
Policia "rëndon dorën", tre milion lekë gjobë lokaleve të dasmave në Tiranë Policia e Tiranës ka ndëshkuar me nga 3.000.000 lekë gjobë, pronarët e dy restoranteve, pasi u konstatuan duke ushtruar
Shqiptarët të fiksuar pas dasmave, gjoba të majme pronarëve të lokaleve Policia ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë një pronar të lokalit në fshatin Sallmone, Shijak si dhe në rrugën Berat-Uzn
Habit Remzie Osmani: Dasmat na i kanë ndaluar me qëllim! Këngëtarja Remzie Osmani u ankua për anulimin e koncerteve si dhe të damsave këtë vit. Edhe Kosova ka marrë të njëjta
"Nuk do ta lë djalin pa dasmë", familjarë dhe pronarë lokalesh korruptojnë policinë Nëse ju ka qëlluar të shikoni foto apo video dasmash në rrjetet sociale këto ditë, dijeni që nuk jeni të vetmit. Edhe ps
Martohet "Gymysh", dalin pamjet nga dasma e aktores turke (FOTO LAJM) Aktorja turke Songul Oden e njohur me emrin “Gymysh” është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Arman B
Dasma dhe muzikë pa respektuar distancën në lokalet e natës, gjobiten 10 pronarë (VIDEO) Policia e Durrësit ka ushtruar kontrolle përgjatë vijës bregdetare në lokale, në kuadër të respektimit të masave për par
Dasma mbretërore, historia që fshihet pas fustanit të Princeshës (FOTO LAJM) Princesha Beatrice, vajza e princit Endreë, dukës së York-ut dhe Sarah-s, dukeshës së York-ut, nuk pati një ceremoni das
Këngëtarja zbulon të pathëna nga dasma e vajzës së Berishës, a kërceu ish-kryeministri? Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka zbuluar sot detaje të pathëna nga dasma e vajzës së ish kryeministrit Sali Berish
Kufijtë e BE-së mbeten të mbyllur për Maqedoninë e Veriut? Sipas parashikimeve, edhe në dy javët e ardhshme nuk do të ketë pushime në plazhet e Greqisë. Bashkimi Evropian duhet
Sezoni i dasmave po vjen, pse nuset mbajnë lule Para ditës së madhe të martesës, nuset duhet të dinë se si qëndron e vërteta e buqetës së luleve. Mesa duket, histori
Ndalimi i dasmave në Itali, nuset në protestë Një shoqatë italiane e dasmave ka organizuar një manifestim të pazakontë të martën, me ç’rast 15 vajza të veshura me fus
Restorantet në Maqedoni: Dasmat janë shumë më sigurta te ne se sa nëpër oborre dhe banesa Restorantet të cilët kanë salla të mëdha për dasma presin vendimet e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse për fillim të punë
Dita më e lumtur, por këto foto dëshmojnë momentet më të tmershme në dasma (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.
Hoti e mohon: Akoma nuk është vendosur për lejimin e dasmave Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, konfirmoi se Qeveria e Kosovës ende nuk ka vendosur për lejimin e dasmave dhe ahe
Nga klubet e natës tek dasmat, aktivitet që do vazhdojmë të jenë të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha në një intervistë për Euronews Albania, se heqja e gjendjes së fatkeqës
Ish-ambasadori reagon ashpër ndaj vendimit për dasmat: A je në vete qeveri Ish-ambasadori i Kosovës në Suedi, Lulzim Peci, ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për lejimin e organizimit
Pas vendimit të Qeverisë për dasmat, reagon Labinot Tahiri Këngëtari Labinot Tahiri nga Ksamili uron kolegët pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për lejimin e dasmave. “Kur bën