999 rezultate për

dashuruar

Më e dashuruar se kurrë, Bebe Rexha ndan momentet intime me të dashurin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha duket se është shumë e lumtur me lidhjen e saj të re. Prej disa kohësh
Më e dashuruar se kurrë, Adriana Matoshi ndan foton krah partnerit 21-vjeçar (FOTO LAJM) Adriana Matoshi ka zbuluar pak kohë më parë romancën e re të dashurisë me futbollistin me origjinë afrikane, Keith Groen
La partneren me tre fëmijë për mbesën e saj, futbollisti më i dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Bra
Një Mevlan ndryshe, çfarë ndodhi në takimin e tij me Melisën Në takimet e mëparshme, me Fjorelën dhe Shqipen, Mevlani ka refuzuar të tregojë gjëra nga vetja dhe e shkruara e tij.
19 vite më i ri, futbollisti afrikan i dashuruar me aktoren shqiptare: Bekim nga Zoti (FOTO LAJM) Aktorja, Adriana Matoshi dhe futbollisti afrikan Keith Oëen Groeneveld zbuluan se ishin në një romancë pak ditë më parë.
Më e dashuruar se kurrë, Agnesa Hadërgjonaj uron të dashurin e ri: U plakshim bashkë (FOTO LAJM) Pasi i dha fund martesës me ish bashkëshortin, me të cilin ka dhe një vajzë, duket se Agnesa Hadërgjonaj ka gjetur dashu
E dashuruar me djaloshin 11 vite më të vogël, ylli televiziv "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Lauren Goodger, di gjithmonë se si të marrë gjithë vëmendjen për vete. Të martën, bukuroshja brune u shf
E dashuruar kokë e këmbë, Fifi zbulon kuptimin e tatuazhit dedikuar partnerit (FOTO LAJM) Fifi ishte e pranishme episodin e fundit në “Shiko kush luan” jo si pjesë e stafit, por si e ftuar e emisionit. Gjatë sf
Më të dashuruar se kurrë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndajnë momentet romantike (FOTO LAJM) Një foto buzë detit, ajo veshur me këmishë të bardhë hedhur në krahët e tij, foto e fundit e Eni Koçit dhe Genc Prelvuka
La partneren me tre fëmijë për mbesën e saj, futbollisti më i dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Bra
Dashuria nuk njeh moshë! 35 vjeçari i dashuruar marrëzisht pas 80-vjeçares "Unë dua të them për të gjithë njerëzit që sulmojnë dashurinë tonë, nuk është puna juaj, përqendrohuni te jeta tuaj, shk
Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) "Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura.", ishin këto fjalët e Dojnës vet
Sharon Stone zbulon aktorin që puth më mirë: Çmendurisht e dashuruar me të (FOTO LAJM) Aktorja e famshme, Sharon Stone, ka thënë se në karrierën e saj 40-vjeçare, Robert De Niro ka qenë aktori që ka puthur m
Më të dashuruar se kurrë, Afrona dhe Blero dedikojnë urime në 1 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Në 1 vjetorin e martesës së tyre, Afrona dhe Blero nuk kanë hezituar të ndajnë kujtimet nga dasma dhe t’i dedikojnë njër
Shakira dhe Pique më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja njohur kolumbiane, Shakira preferoi që të ndajë me 67.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram një selfie, të k
Krah të dashurës joshëse, Strakosha më i dashuruar se kurrë: Zemra ime është e kyçur (FOTO LAJM) “Zemra ime është e mbyllur”, shkruan Thomas Strakosha, i cili për detyrë ka të mbajë të mbyllur edhe portën e Lazios dhe
Anglezët të "dashuruar" me shqiptarët, gjithnjë e më shumë po u vendosin fëmijëve këtë emër Emri i Dua Lipas ishte ndër zgjedhjet më të shpeshta të prindërve për emrat e fëmijëve të tyre, sipas të dhënave të fund
Më të dashuruar se kurrë, Rudina shfaqet e mbështetur në kraharorin e Markut (FOTO LAJM) Pas bërjes zyrtare të lidhjes së saj me deputetin Mark Frroku, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë gjithmonë
Dashuria nuk është turizëm, nisma që do bëjë bashkë çiftet e ndara nga pandemia Ndoshta është patetike të rikujtosh se që kur pandemia preku jetët tona, shumë gjëra ndryshuan. Biznesmenët mbyllën qepe
"I dashuruar me ty", Grezda nuk i reziston fotove të Oriolës si "vajzë fshati" (FOTO LAJM) Të gjitha fotot e Oriola Marashit janë mjaft të bukura dhe interesante, por më pikantet dhe "të zhurmshmet" janë padyshi