999 rezultate për

dashurit

Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
Shoqe me ish-in e të dashurit, Sara dhe Dafina shprehin publikisht dashurinë njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Foto e Sara Hoxhës (e dashura e Ledrit) me Dafinën (ish e dashura e Ledrit) bëri bujë pak ditë më parë. Sara nuk e ka
I "ndau" koronavirusi, çiftet e famshme shqiptare që janë izoluar në karantina të ndryshme (FOTO LAJM) Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë
WhatsApp nuk ndalet, nxjerr "Sticker" të rinj për koronavirusin (FOTO LAJM) WhatsApp ka lancuar ‘sticker’ të rinj me fokus tek karantina. Gjithsej janë 21 të tilla që u krijuan në partneritet me O
Basha uruon Pashkët me lepurushët e vajzave të tij: Zoti ju bekoftë ju dhe të dashurit tuaj (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është drejtuar me një mesazh besimtarëve ortodoksë me rastin e Pashkës. Ba
Nga karantina në Itali, Klaudia Pepa tenton t'i bëjë rreng të dashurit (VIDEO) Balerina shumë e dashur për publikun, Klaudia Pepa po tregohet shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të izolimit.
I "ndau" koronavirusi, çiftet e famshme shqiptare që janë izoluar në karantina të ndryshme (FOTO LAJM) Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë
"Dua të lidhem virtualisht", Enca zbulon publikisht kriteret e të dashurit ideal nga karantina (VIDEO) Këngëtarja e dashur për publikun, Enca, ishte në një lidhje live me emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ku tregoi si
I "ndau" koronavirusi, çiftet e famshme shqiptare që janë izoluar në karantina të ndryshme (FOTO LAJM) Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë
Si të bindni të dashurit kokëfortë për tu izoluar Disa nga fanatikët e palestrës nuk i ndal koronavirusi për të vazhduar ditët e tyre normale në palestër. Për shumicën
Habit Boris Johnson: Shumë familje kanë për të humbur të dashurit e tyre para kohe Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson e ka quajtur koronavirusin si krizën më të keqe shëndetësore në një gje
"S'jam tradhtare e kombit", Rina Balaj sqaron njëherë e mirë origjinën e të dashurit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Rina Balaj dhe reperi Sin Boy që nga momenti kur bënë publike lidhjen e tyre, shihen kudo së bashku dhe
I dogji makinat babait të të dashurit, kjo është e dashura e Kastro Zizos Kastro Zizo deklaroi publikisht se do të bëhej baba i një fëmije. E dashura e tij është shtatzënë dhe do të bëjë Kast
"Nuk dua lidhje serioze", Sia i kërkon s*eks publikisht të dashurit të Era Istrefit (FOTO LAJM) E fshehur pas parukeve, këngëtaria Sia ka preferuar ta mbaj gjithmonë diskrete jetën e saj private. Por këngëtarja ka ha
Ra lakuriq nga kati i 3-të i apartamentit të të dashurit, modelja e njohur lufton me jetën (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Ksenia Puntus prej orësh është duke luftuar për jetë. Ditën e djeshme ajo është gjetur në disa s
Në 22 vjetorin e lindjes, ç’dhuratë i bëri Miley Cyrus të dashurit të saj (FOTO LJAM) Partneri i ri i Miley Cyrus, Cody Simpson, ka festuar 22-vjetorin e tij të lindjes. Këngëtarja s’ka mundur dot të jet
Tani çdo gjë publikisht, Rina publikon foton e festave krah të dashurit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh në media thuhet se reperja Rina është në lidhje me artistin SinBoy. Pas rikthimit në Instagram reper
Studimi: Era e të dashurit tuaj ul stresin, mësoni pse Shumë vajza pëlqejnë të marrin rroba nga i dashuri i tyre dhe të shijojnë erën e tij. Mbase nuk e dinit, por aroma e të
Eliminuan fermerin e pasur, zbulohen mesazhet perverse mes gruas dhe të dashurit të saj Një ngjarje e rëndë është zbuluar shumë kohë më pas në Gosmore, Hitchin. E shoqja dhe i dashuri i saj janë shpallur f
Nuk la pyetje pa i bërë me shkrim të dashurit të vajzës, bëhet viral babai Nëse më parë të dashurit e vajzave duhet të kalonin në shumë sita, sot gjërat kanë ndryshuar. Ama jo për këtë baba sh